EN
NL

Cornrows en vlechtjes bij kinderen met Europees haar

Cornrows en vlechtjes en combinaties daarvan zijn niet alleen voorbehouden aan kinderen met kroeshaar. Ook bij kinderen met Europees haar kunnen deze gezet worden.

Er zijn daarbij vele mogelijkheden. Zo kan uw kind gedeeltelijk cornrows krijgen, om te eindigen in los haar. Of u laat de cornrows op het hele hoofd zetten en laat de uiteinden van het haar invlechten met kraaltjes. De combinaties zijn legio, als u een leuk model in gedachten heeft, of een leuke foto hebt gezien kunt u het ons tonen, en wij maken het bij uw kind na.

Ook leuk: de cornrows kunnen in verschillende figuurtjes worden aangebracht. Zo kunnen ze gedeeltelijk in een zigzag op het hoofd worden gezet, zoals bij ons model op deze pagina. Maar u kunt er ook voor kiezen om ronde vormen en banen te gebruiken. Wat u ook bedenkt, overleg het met onze afrokapper; zij helpt u graag verder.

Hieronder ziet u een aantal afbeeldingen van foto's van ons model Alana. De eerste foto is hoe het haar bij aanvang was, de foto's daarna geven aan hoe de cornrows en vlechtjes gezet zijn.

Feitelijk zijn er twee verschillende kapsels gevlochten. Het eerste met cornrows tot bovenop het hoofd uitmondend in vlechtjes met kraaltjes, met op het achterhoofd het eigen losse haar. Het tweede (vanaf foto 7) is een combinatie van cornrows bovenop het hoofd (zoals bij het eerste kapsel) met op het achterhoofd losse vlechtjes.

Wilt u voor uw kind met europees haar ook cornrows en/of vlechtjes? Heeft u zelf een leuk idee voor een speciaal kapsel met vlechtjes en cornrows? Aarzel niet en neem contact op met onze afrokapper.

 



Twitter berichten

Affiliate producten

REF Haircare REF Stay Smooth 141 REF Haircare REF Stay Smooth 141

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 16.90

meer info
Go Clean 3 stuks Go Clean 3 stuks

Go Clean voor normaal tot droog haar.

Go Clean is een verzorgende shampoo die ervoor zorgt dat het haar soepel wordt en makkelijk in model te brengen is. Go Clean geeft het haar een natuurlijke glans.


Voor: € 45.00

meer info
Redken Real Control Intense Renewal Redken Real Control Intense Renewal

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 22.00

meer info
The Shine Cream The Shine Cream

Hairgum Shine Cream is een glans stylings cream met een flexibele hold.

Geeft lichte versteviging en veel glans!



Voor: € 12.95

meer info
Moroccanoil Hydrating Conditioner Moroccanoil Hydrating Conditioner

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 24.90

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved