EN
NL

Cornrows en vlechtjes bij kinderen met Europees haar

Cornrows en vlechtjes en combinaties daarvan zijn niet alleen voorbehouden aan kinderen met kroeshaar. Ook bij kinderen met Europees haar kunnen deze gezet worden.

Er zijn daarbij vele mogelijkheden. Zo kan uw kind gedeeltelijk cornrows krijgen, om te eindigen in los haar. Of u laat de cornrows op het hele hoofd zetten en laat de uiteinden van het haar invlechten met kraaltjes. De combinaties zijn legio, als u een leuk model in gedachten heeft, of een leuke foto hebt gezien kunt u het ons tonen, en wij maken het bij uw kind na.

Ook leuk: de cornrows kunnen in verschillende figuurtjes worden aangebracht. Zo kunnen ze gedeeltelijk in een zigzag op het hoofd worden gezet, zoals bij ons model op deze pagina. Maar u kunt er ook voor kiezen om ronde vormen en banen te gebruiken. Wat u ook bedenkt, overleg het met onze afrokapper; zij helpt u graag verder.

Hieronder ziet u een aantal afbeeldingen van foto's van ons model Alana. De eerste foto is hoe het haar bij aanvang was, de foto's daarna geven aan hoe de cornrows en vlechtjes gezet zijn.

Feitelijk zijn er twee verschillende kapsels gevlochten. Het eerste met cornrows tot bovenop het hoofd uitmondend in vlechtjes met kraaltjes, met op het achterhoofd het eigen losse haar. Het tweede (vanaf foto 7) is een combinatie van cornrows bovenop het hoofd (zoals bij het eerste kapsel) met op het achterhoofd losse vlechtjes.

Wilt u voor uw kind met europees haar ook cornrows en/of vlechtjes? Heeft u zelf een leuk idee voor een speciaal kapsel met vlechtjes en cornrows? Aarzel niet en neem contact op met onze afrokapper.

 



Twitter berichten

Affiliate producten

Hydra Rescue Shampoo 250 ml Hydra Rescue Shampoo 250 ml


Shampoo voor beschadigd haar maakt het haar glad en geeft het vocht. Het haar wordt voller, vitaler, glanzend en makkelijker doorkambaar.
Voor: € 14.40

meer info
ID Hair Dusty Bronze ID Hair Dusty Bronze

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 14.95

meer info
K-Pak Care Conditioner 50 ml K-Pak Care Conditioner 50 ml

K-Pak Care Conditioner verzorgt, ontklit en herstelt verzwakt en beschadigd haar.
K-Pak Shampoo & Conditioner kunnen het beste in combinatie met elkaar worden gebruikt:
Toepassing;
ΓΆΒΆ Breng een kleine hoeveelheid shampoo aan op nat haar
ΓΆΒΆ Herhaal indien nodig
ΓΆΒΆ Breng vervolgens een kleine hoeveelheid conditioner aan op schoon, vochtig haar
ΓΆΒΆ Kam door, laat 1 minuut inwerken en spoel uit

Voor: € 6.70

meer info
Sprax Delight 125 ml Sprax Delight 125 ml

Welcome to the world capital of style......London Addixion.

Sprax Delight, de wax in spray vorm voor glanzend haar.

Daring & Cool en NIEUW!!



Voor: € 12.95

meer info
J Beverly Hills MEN Shaper J Beverly Hills MEN Shaper

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 22.95

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved