EN
NL

Cornrows en vlechtjes bij kinderen met Europees haar

Cornrows en vlechtjes en combinaties daarvan zijn niet alleen voorbehouden aan kinderen met kroeshaar. Ook bij kinderen met Europees haar kunnen deze gezet worden.

Er zijn daarbij vele mogelijkheden. Zo kan uw kind gedeeltelijk cornrows krijgen, om te eindigen in los haar. Of u laat de cornrows op het hele hoofd zetten en laat de uiteinden van het haar invlechten met kraaltjes. De combinaties zijn legio, als u een leuk model in gedachten heeft, of een leuke foto hebt gezien kunt u het ons tonen, en wij maken het bij uw kind na.

Ook leuk: de cornrows kunnen in verschillende figuurtjes worden aangebracht. Zo kunnen ze gedeeltelijk in een zigzag op het hoofd worden gezet, zoals bij ons model op deze pagina. Maar u kunt er ook voor kiezen om ronde vormen en banen te gebruiken. Wat u ook bedenkt, overleg het met onze afrokapper; zij helpt u graag verder.

Hieronder ziet u een aantal afbeeldingen van foto's van ons model Alana. De eerste foto is hoe het haar bij aanvang was, de foto's daarna geven aan hoe de cornrows en vlechtjes gezet zijn.

Feitelijk zijn er twee verschillende kapsels gevlochten. Het eerste met cornrows tot bovenop het hoofd uitmondend in vlechtjes met kraaltjes, met op het achterhoofd het eigen losse haar. Het tweede (vanaf foto 7) is een combinatie van cornrows bovenop het hoofd (zoals bij het eerste kapsel) met op het achterhoofd losse vlechtjes.

Wilt u voor uw kind met europees haar ook cornrows en/of vlechtjes? Heeft u zelf een leuk idee voor een speciaal kapsel met vlechtjes en cornrows? Aarzel niet en neem contact op met onze afrokapper.

 



Twitter berichten

Affiliate producten

L'Oreal Professionnel Intens Repair Shampoo + Mask L'Oreal Professionnel Intens Repair Shampoo + Mask

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 31.00

meer info
Moist-Cyte Hydrating Therapy Conditioner 180 ml Moist-Cyte Hydrating Therapy Conditioner 180 ml



MoistCyte Therapy Conditioner heeft een actief vochtregulerend complex en hydrateert de haarcortex. Het Color Retention Complex beschermt het haar tegen het vervagen van de kleur. Maakt het haar niet zwaar. Bescherming tegen UVA/UVB straling. Voor glanzend, soepel en sterk haar!

Gebruik:
het haar wassen met Mediceuticals shampoo.
Op licht vochtig haar de MoistCyte Therapy vanaf de hoofdhuid over het haar verdelen, 1 รก 2 minuten laten inwerken en uitspoelen.
Voor: € 17.50

meer info
d:fi D:Struct Molding Cream 150gram d:fi D:Struct Molding Cream 150gram

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 24.00

meer info
Hydrating Shampoo Hydrating Shampoo

Hydrating Shampoo en Conditioner hydrateren droog haar tot diep in de haarvezels dankzij antioxidantrijke arganolie en vitamine E.

Maakt het haar glanzend, zacht en beter handelbaar.

De formule met vitamine A en rode algen zorgt voor een perfecte vochtbalans. Door de specifieke voedingsstoffen en antioxidanten worden vrije radicalen bestreden, blijft het vocht in het haar behouden en worden de verouderingseffecten in het haar afgeremd.

Het haar ziet er gezonder uit en voelt beter aan met meer elasticiteit en volume.

De producten bevatten geen sulfaat, fosfaat en parabenen, waardoor ze beter zijn voor het milieu en voorkomen dat gekleurd haar vervaagt of uitdroogt. Zeer geschikt voor dagelijks gebruik.

Hydrating Shampoo is een sterk geconcentreerde, vochtinbrengende formule. Maak het haar goed nat, verdeel de shampoo en voeg, indien nodig, meer water toe. Masseer de shampoo zachtjes op de hoofdhuid en het haar. Goed uitspoelen en indien nodig herhalen.



Voor: € 24.90

meer info
MEN Texturizing Cream MEN Texturizing Cream

Men Texturizing Cream is een lichte kneedbare creme die een medium hold en een natuurlijke glans geeft aan het haar.

Geschikt voor dagelijks gebruik.

Gebruiksaanwijzing:
Verdeel een kleine hoeveelheid product in de handen en breng het vervolgens gelijkmatig aan in handdoekdroog of droog haar.
Kneed het haar naar wens in model.




Voor: € 17.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved