Cornrows en vlechtjes bij kinderen met Europees haar
Cornrows en vlechtjes en combinaties daarvan zijn niet alleen voorbehouden aan kinderen met kroeshaar. Ook bij kinderen met Europees haar kunnen deze gezet worden.
Er zijn daarbij vele mogelijkheden. Zo kan uw kind gedeeltelijk cornrows krijgen, om te eindigen in los haar. Of u laat de cornrows op het hele hoofd zetten en laat de uiteinden van het haar invlechten met kraaltjes. De combinaties zijn legio, als u een leuk model in gedachten heeft, of een leuke foto hebt gezien kunt u het ons tonen, en wij maken het bij uw kind na.
Ook leuk: de cornrows kunnen in verschillende figuurtjes worden aangebracht. Zo kunnen ze gedeeltelijk in een zigzag op het hoofd worden gezet, zoals bij ons model op deze pagina. Maar u kunt er ook voor kiezen om ronde vormen en banen te gebruiken. Wat u ook bedenkt, overleg het met onze afrokapper; zij helpt u graag verder.
Hieronder ziet u een aantal afbeeldingen van foto's van ons model Alana. De eerste foto is hoe het haar bij aanvang was, de foto's daarna geven aan hoe de cornrows en vlechtjes gezet zijn.
Feitelijk zijn er twee verschillende kapsels gevlochten. Het eerste met cornrows tot bovenop het hoofd uitmondend in vlechtjes met kraaltjes, met op het achterhoofd het eigen losse haar. Het tweede (vanaf foto 7) is een combinatie van cornrows bovenop het hoofd (zoals bij het eerste kapsel) met op het achterhoofd losse vlechtjes.
Wilt u voor uw kind met europees haar ook cornrows en/of vlechtjes? Heeft u zelf een leuk idee voor een speciaal kapsel met vlechtjes en cornrows? Aarzel niet en neem contact op met onze afrokapper.
|
|
Twitter berichten
Tweets van @africanhair_nlAffiliate producten
|
After Party After Party Het perfecte feestnummer! After Party Hair Cream voor zijdezacht, soepel, glanzend en gezond uitziend haar. Houd je pieken onder controle met After Party! Jouwhaar zal eruit zien als zijde! Bovendien frist het de kleur van je haar op. Wrijf een kleine hoeveelheid op de vingertoppen en breng aan in droog haar. Voor: € 22.30 meer info |
|
True Textures Curl Balance Shampoo 250 ml MIZANI True Textures Curl Balance Shampoo True Textures Curl Balance Shampoo is een sulfaat-vrije, hydraterende shampoo die het haar op milde wijze reinigt, ontwart en verzacht. Zorgt voor veerkrachtig en gezond haar. Curl Balance shampoo is geschikt voor blackhair, mixed hair, afro of Braziliaan style haar. Gebruik:Â op nat haar een kleine hoeveelheid aanbrengen en goed door masseren en daarna uitspoelen. Herhalen indien gewenst. Voor: € 17.00 meer info |
|
Bain Oléo-Curl 250 ml Bain Oleo-Curl Voor: € 16.00 meer info |
|
Lait Vital 1000 ml Omschrijving:
Luchtige, voedende verzorger voor normaal tot lichtdroog haar.
Maakt het haar luchtig, glanzend en zijdezacht Haartype: Voor normaal tot lichtdroog haar. De formule is gebaseerd op een derivaat van proteïnen en een actief cationisch bestanddeel, Technologie: Voor: € 67.00 meer info |
|
REF Haircare REF Spray Wax 434 Voor normaal tot vet haar. Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid. Voor dagelijks gebruik. Voor: € 16.90 meer info |

