Cornrows en vlechtjes bij kinderen met Europees haar
Cornrows en vlechtjes en combinaties daarvan zijn niet alleen voorbehouden aan kinderen met kroeshaar. Ook bij kinderen met Europees haar kunnen deze gezet worden.
Er zijn daarbij vele mogelijkheden. Zo kan uw kind gedeeltelijk cornrows krijgen, om te eindigen in los haar. Of u laat de cornrows op het hele hoofd zetten en laat de uiteinden van het haar invlechten met kraaltjes. De combinaties zijn legio, als u een leuk model in gedachten heeft, of een leuke foto hebt gezien kunt u het ons tonen, en wij maken het bij uw kind na.
Ook leuk: de cornrows kunnen in verschillende figuurtjes worden aangebracht. Zo kunnen ze gedeeltelijk in een zigzag op het hoofd worden gezet, zoals bij ons model op deze pagina. Maar u kunt er ook voor kiezen om ronde vormen en banen te gebruiken. Wat u ook bedenkt, overleg het met onze afrokapper; zij helpt u graag verder.
Hieronder ziet u een aantal afbeeldingen van foto's van ons model Alana. De eerste foto is hoe het haar bij aanvang was, de foto's daarna geven aan hoe de cornrows en vlechtjes gezet zijn.
Feitelijk zijn er twee verschillende kapsels gevlochten. Het eerste met cornrows tot bovenop het hoofd uitmondend in vlechtjes met kraaltjes, met op het achterhoofd het eigen losse haar. Het tweede (vanaf foto 7) is een combinatie van cornrows bovenop het hoofd (zoals bij het eerste kapsel) met op het achterhoofd losse vlechtjes.
Wilt u voor uw kind met europees haar ook cornrows en/of vlechtjes? Heeft u zelf een leuk idee voor een speciaal kapsel met vlechtjes en cornrows? Aarzel niet en neem contact op met onze afrokapper.
|
Twitter berichten
Tweets van @africanhair_nlAffiliate producten
![]() |
D:fi 10 stuks D:fi is een modelleercreme voor alle haarlengten. Voor: € 120.00 meer info |
![]() |
Curvaceous Wind Up DE Leave In Spray voor gekruld haar!! Gelijkmatig over handdoekdroog haar of droog haar verstuven en in het gewenste model stylen. Voor: € 27.15 meer info |
![]() |
L'Oreal Professionnel Mat Voor normaal tot vet haar. Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid. Voor dagelijks gebruik. Voor: € 12.50 meer info |
![]() |
Liss Ultime Shampoo 250 ml Verzorging voor onhandelbaar en weerbarstig haar! Resultaat is een herstelde en gladgemaakte vezel.  Volume onder controle. Resultaat Technologie
AR Polymeer omhult de haarvezel langdurig en heeft
een vochtwerende werking. Het haar is vezel voor vezel
ultiem glad en soepel.
Voedende Oliën (olijf & argan): voeden de haarvezel en
maken deze glad en handelbaar.
Reflexium: voeding, glans en bescherming tegen warmte.
Oil - Incell: Een combinatie van voedende oliën (olijf &
argan) en incell die het intercellulaire cement aanvult en
de haarvezel verzorgt en versterkt.
Polytensium: Maakt de haarvezel glad en handelbaar
met een lang houdbaar resultaat.
ÂÂ
Gamma
Shampoos
Shampoo - dagelijkse reiniging
(250/ 500/ml)
Verzorgers
Masker - Intensieve voeding 2 x per week
(200/ 500 ml)
Leaven - snelle verzorger (150 ml)
Thermo-gladmakend serum - bij gebruik van
föhn of steiltang (50 ml)
Glans perfectie serum - finishing serum (125 ml)
Voor: € 10.95 meer info |
![]() |
Moist-Cyte Hydrating Therapy Conditioner 1000 ml MoistCyte Therapy Conditioner heeft een actief vochtregulerend complex en hydrateert de haarcortex. Het Color Retention Complex beschermt het haar tegen het vervagen van de kleur. Maakt het haar niet zwaar. Bescherming tegen UVA/UVB straling. Voor glanzend, soepel en sterk haar! Gebruik: het haar wassen met Mediceuticals shampoo. Op licht vochtig haar de MoistCyte Therapy vanaf de hoofdhuid over het haar verdelen, 1 á 2 minuten laten inwerken en uitspoelen. Voor: € 52.95 meer info |