EN
NL

Cornrows en vlechtjes bij kinderen met Europees haar

Cornrows en vlechtjes en combinaties daarvan zijn niet alleen voorbehouden aan kinderen met kroeshaar. Ook bij kinderen met Europees haar kunnen deze gezet worden.

Er zijn daarbij vele mogelijkheden. Zo kan uw kind gedeeltelijk cornrows krijgen, om te eindigen in los haar. Of u laat de cornrows op het hele hoofd zetten en laat de uiteinden van het haar invlechten met kraaltjes. De combinaties zijn legio, als u een leuk model in gedachten heeft, of een leuke foto hebt gezien kunt u het ons tonen, en wij maken het bij uw kind na.

Ook leuk: de cornrows kunnen in verschillende figuurtjes worden aangebracht. Zo kunnen ze gedeeltelijk in een zigzag op het hoofd worden gezet, zoals bij ons model op deze pagina. Maar u kunt er ook voor kiezen om ronde vormen en banen te gebruiken. Wat u ook bedenkt, overleg het met onze afrokapper; zij helpt u graag verder.

Hieronder ziet u een aantal afbeeldingen van foto's van ons model Alana. De eerste foto is hoe het haar bij aanvang was, de foto's daarna geven aan hoe de cornrows en vlechtjes gezet zijn.

Feitelijk zijn er twee verschillende kapsels gevlochten. Het eerste met cornrows tot bovenop het hoofd uitmondend in vlechtjes met kraaltjes, met op het achterhoofd het eigen losse haar. Het tweede (vanaf foto 7) is een combinatie van cornrows bovenop het hoofd (zoals bij het eerste kapsel) met op het achterhoofd losse vlechtjes.

Wilt u voor uw kind met europees haar ook cornrows en/of vlechtjes? Heeft u zelf een leuk idee voor een speciaal kapsel met vlechtjes en cornrows? Aarzel niet en neem contact op met onze afrokapper.

 



Twitter berichten

Affiliate producten

Bain Oléo-Relax 1000 ml Bain Oléo-Relax 1000 ml

Omschrijving:
Zachtmakend haarbad.

Haartype:
Voor droog en weerbarstig haar.

Toepassing:
Het haar wassen.
Enkele ogenblikken in laten werken.
Goed emulgeren en uitspoelen.
Indien nodig herhalen.

Resultaat:
Zachtheid, souplesse, controle en
minder weerbarstig haar.

Technologie:
Nutri-Huile en Anti Frizz
Shorea en Palm oliën: voeden het haar en maken het glad.
Cationische derivaten: vergemakkelijken het drogen van het haar en verzorgen het haaroppervlak.
Polymeren: maken het haar glad.
Siliconen derivaten: maakt het haar licht, glad en glanzend.


Voor: € 49.95

meer info
L'Oreal Professionnel Liss Ultime Masker L'Oreal Professionnel Liss Ultime Masker

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 10.00

meer info
Hydre Treatment Hydre Treatment

Intensief hydraterende treatment voor droog en chemisch behandeld haar.

Lest de dorst van droog, frizzy haar. Voedt het voor een zijdezachte body en veerkracht. Is bovedien veilig voor gekleurd haar.

Toepassing;

Aanbrengen op goed uitgespoeld, gewassen haar. Gedurende 3 tot 5 minuten laten inwerken. Zorgvuldig uitspoelen. Elke week 1 a 2 maal gebruiken.

Voor maximale hydratatie secties haar verdelen en in folie wikkelen nadat het product op het haar is toegepast. Elke sectie 3-4 keer verwarmen met een steiltang. Laten afkoelen en uitspoelen.

A hydration boost for healthy hair.


Voor: € 23.20

meer info
Fat Hed 75 gram Fat Hed 75 gram

Fat Hed

Fat Hed van Fudge is een firm hold texture paste.

Je kapsel veranderd in een meesterwerk vol van glans, fixatie en textuur.

Met Fat Hed zit je kapsel, dankzij een mengeling van plooibaar satijn en unieke polymeren, de hele dag goed.


Voor: € 16.00

meer info
d:fi Volume Powder d:fi Volume Powder

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.


Daily Shampoo is vervangen door Power Cleanser Shampoo





Voor: € 15.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved