Cornrows en vlechtjes bij kinderen met Europees haar
Cornrows en vlechtjes en combinaties daarvan zijn niet alleen voorbehouden aan kinderen met kroeshaar. Ook bij kinderen met Europees haar kunnen deze gezet worden.
Er zijn daarbij vele mogelijkheden. Zo kan uw kind gedeeltelijk cornrows krijgen, om te eindigen in los haar. Of u laat de cornrows op het hele hoofd zetten en laat de uiteinden van het haar invlechten met kraaltjes. De combinaties zijn legio, als u een leuk model in gedachten heeft, of een leuke foto hebt gezien kunt u het ons tonen, en wij maken het bij uw kind na.
Ook leuk: de cornrows kunnen in verschillende figuurtjes worden aangebracht. Zo kunnen ze gedeeltelijk in een zigzag op het hoofd worden gezet, zoals bij ons model op deze pagina. Maar u kunt er ook voor kiezen om ronde vormen en banen te gebruiken. Wat u ook bedenkt, overleg het met onze afrokapper; zij helpt u graag verder.
Hieronder ziet u een aantal afbeeldingen van foto's van ons model Alana. De eerste foto is hoe het haar bij aanvang was, de foto's daarna geven aan hoe de cornrows en vlechtjes gezet zijn.
Feitelijk zijn er twee verschillende kapsels gevlochten. Het eerste met cornrows tot bovenop het hoofd uitmondend in vlechtjes met kraaltjes, met op het achterhoofd het eigen losse haar. Het tweede (vanaf foto 7) is een combinatie van cornrows bovenop het hoofd (zoals bij het eerste kapsel) met op het achterhoofd losse vlechtjes.
Wilt u voor uw kind met europees haar ook cornrows en/of vlechtjes? Heeft u zelf een leuk idee voor een speciaal kapsel met vlechtjes en cornrows? Aarzel niet en neem contact op met onze afrokapper.
|
|
Twitter berichten
Tweets van @africanhair_nlAffiliate producten
|
Control Shampoo J Beverly Hills Control Shampoo is een vochtinbrengende shampoo speciaal voor pluizige,weerbarstige haartypen. Bevat ingrediënten zoals tijm, brandnetel en botanische extracten. Geeft meer controle en een mooie glans aan dik, stug, weerbarstig en pluizig haar. Gebruik deze shampoo in combinatie met Control Conditioner voor het beste resultaat.  Gebruik:
Verdeel een kleine hoeveelheid product in de handen en masseer het product in hethaar tot het rijkelijk schuimt. Grondig uitspoelen en indien nodig de toepassing herhalen. Â Voor: € 22.95 meer info |
|
Grooming Cream 3 stuks American Crew Maximum stevigheid - maximum glans Aloë Vera Kokosolie Bijenwas  Voor: € 52.50 meer info |
|
Redken Mess Around 10 Voor normaal tot vet haar. Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid. Voor dagelijks gebruik. Daily Shampoo is vervangen door Power Cleanser Shampoo Voor: € 22.20 meer info |
|
Keratin Revolution Leave in Conditioner Spray Voor normaal tot vet haar. Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid. Voor dagelijks gebruik. Voor: € 25.00 meer info |
|
Bain Oléo-Curl 1000 ml Bain Oleo-Curl Voor: € 49.95 meer info |

