EN
NL

Cornrows en vlechtjes bij kinderen met Europees haar

Cornrows en vlechtjes en combinaties daarvan zijn niet alleen voorbehouden aan kinderen met kroeshaar. Ook bij kinderen met Europees haar kunnen deze gezet worden.

Er zijn daarbij vele mogelijkheden. Zo kan uw kind gedeeltelijk cornrows krijgen, om te eindigen in los haar. Of u laat de cornrows op het hele hoofd zetten en laat de uiteinden van het haar invlechten met kraaltjes. De combinaties zijn legio, als u een leuk model in gedachten heeft, of een leuke foto hebt gezien kunt u het ons tonen, en wij maken het bij uw kind na.

Ook leuk: de cornrows kunnen in verschillende figuurtjes worden aangebracht. Zo kunnen ze gedeeltelijk in een zigzag op het hoofd worden gezet, zoals bij ons model op deze pagina. Maar u kunt er ook voor kiezen om ronde vormen en banen te gebruiken. Wat u ook bedenkt, overleg het met onze afrokapper; zij helpt u graag verder.

Hieronder ziet u een aantal afbeeldingen van foto's van ons model Alana. De eerste foto is hoe het haar bij aanvang was, de foto's daarna geven aan hoe de cornrows en vlechtjes gezet zijn.

Feitelijk zijn er twee verschillende kapsels gevlochten. Het eerste met cornrows tot bovenop het hoofd uitmondend in vlechtjes met kraaltjes, met op het achterhoofd het eigen losse haar. Het tweede (vanaf foto 7) is een combinatie van cornrows bovenop het hoofd (zoals bij het eerste kapsel) met op het achterhoofd losse vlechtjes.

Wilt u voor uw kind met europees haar ook cornrows en/of vlechtjes? Heeft u zelf een leuk idee voor een speciaal kapsel met vlechtjes en cornrows? Aarzel niet en neem contact op met onze afrokapper.

 



Twitter berichten

Affiliate producten

Mizani True Textures Curl Balance Shampoo Mizani True Textures Curl Balance Shampoo

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.


Daily Shampoo is vervangen door Power Cleanser Shampoo





Voor: € 17.00

meer info
CHI MAN Flexible Styler Active Paste CHI MAN Flexible Styler Active Paste

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 15.00

meer info
D;fi Sculpt High Hold Sculpting Cream D;fi Sculpt High Hold Sculpting Cream

Modelleren met sterke fixatie.

Crème met weinig glans

Gebruik:
Druk hard op de substantie, wrijf een kleine hoeveelheid in de handen en verdeel deze gelijkmatig door licht vochtig of droog haar
Voor: € 15.00

meer info
True Textures Curl Soft True Textures Curl Soft

Mizani True Textures Curl Soft.

MIZANI True Textures Curl Soft is een kruldefinierende, gewichtloze leave-in conditioner die krullen een intense hydratatie geeft en het breken van het haar voorkomt.

MIZANI True Textures Curl Soft formule met natuurlijke oliën, bevat de geavanceerde 'curl care complex' technologie voor de natuurlijke verzorging van het haar.

Met MIZANI True Textures Curl Soft zijn de krullen pluisvrij, voelbaar zacht met een zijden finish.

Ideaal voor elk krullend haartype maar geschikt voor kroeshaar, Afro haar, Braziliaan style hair, black hair en mixed hair textuur

Gebruik:
Op licht vochtig, gewassen haar aanbrengen op de lengtes en punten van het haar. Niet uitspoelen. Zoveel mogelijk gebruiken in combinatie met andere True Textures producten.
Voor: € 19.00

meer info
Fiber 10 stuks Fiber 10 stuks

Maximum Stevigheid - Matte Glans

Een kleine hoeveelheid Fiber in handdoekdroog haar zorgt al voor een supersterke, maar soepele fixatie en geeft het haar een natuurlijke, matte look.

Gebruik een kleine hoeveelheid Fiber en verdeel het product gelijkmatig en stevig in het handdoekdroge haar.

American Crew Offical Supplier to Men

Geleverd inclusief gratis bodywash !




Voor: € 145.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved