Cornrows en vlechtjes bij kinderen met Europees haar
Cornrows en vlechtjes en combinaties daarvan zijn niet alleen voorbehouden aan kinderen met kroeshaar. Ook bij kinderen met Europees haar kunnen deze gezet worden.
Er zijn daarbij vele mogelijkheden. Zo kan uw kind gedeeltelijk cornrows krijgen, om te eindigen in los haar. Of u laat de cornrows op het hele hoofd zetten en laat de uiteinden van het haar invlechten met kraaltjes. De combinaties zijn legio, als u een leuk model in gedachten heeft, of een leuke foto hebt gezien kunt u het ons tonen, en wij maken het bij uw kind na.
Ook leuk: de cornrows kunnen in verschillende figuurtjes worden aangebracht. Zo kunnen ze gedeeltelijk in een zigzag op het hoofd worden gezet, zoals bij ons model op deze pagina. Maar u kunt er ook voor kiezen om ronde vormen en banen te gebruiken. Wat u ook bedenkt, overleg het met onze afrokapper; zij helpt u graag verder.
Hieronder ziet u een aantal afbeeldingen van foto's van ons model Alana. De eerste foto is hoe het haar bij aanvang was, de foto's daarna geven aan hoe de cornrows en vlechtjes gezet zijn.
Feitelijk zijn er twee verschillende kapsels gevlochten. Het eerste met cornrows tot bovenop het hoofd uitmondend in vlechtjes met kraaltjes, met op het achterhoofd het eigen losse haar. Het tweede (vanaf foto 7) is een combinatie van cornrows bovenop het hoofd (zoals bij het eerste kapsel) met op het achterhoofd losse vlechtjes.
Wilt u voor uw kind met europees haar ook cornrows en/of vlechtjes? Heeft u zelf een leuk idee voor een speciaal kapsel met vlechtjes en cornrows? Aarzel niet en neem contact op met onze afrokapper.
|
|
Twitter berichten
Tweets van @africanhair_nlAffiliate producten
|
L'Oreal Professionnel Curl Contour Mask Voor normaal tot vet haar. Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid. Voor dagelijks gebruik. Voor: € 10.00 meer info |
|
L'Anza Moisture Treatment Voor normaal tot vet haar. Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid. Voor dagelijks gebruik. Voor: € 15.00 meer info |
|
Moisturizing Shampoo 1000 ml De oplossing voor droog en dof haar! Moisturizing Shampoo is een vochtinbrengende shampoo met opwekkende kruiden voor een milde reiniging. De speciale combinatie van botanische ingredienten, natuurlijke vochtinbrengende en L'Anza's Keratin Bond System herstellen kracht, zachtheid en glans van uw haar. Voor: € 36.75 meer info |
|
Bain Satin 2 Irisome 500 ml Mildreinigend haarbad voor lichtdroog tot droog ( gevoelig ) haar. Resultaat: Voor: € 26.00 meer info |
|
Hydrating Shampoo & Conditioner Hydrating Shampoo en Conditioner hydrateren droog haar tot diep in de haarvezels dankzij antioxidantrijke arganolie en vitamine E. Maakt het haar glanzend, zacht en beter handelbaar. De formule met vitamine A en rode algen zorgt voor een perfecte vochtbalans. Door de specifieke voedingsstoffen en antioxidanten worden vrije radicalen bestreden, blijft het vocht in het haar behouden en worden de verouderingseffecten in het haar afgeremd. Het haar ziet er gezonder uit en voelt beter aan met meer elasticiteit en volume. De producten bevatten geen sulfaat, fosfaat en parabenen, waardoor ze beter zijn voor het milieu en voorkomen dat gekleurd haar vervaagt of uitdroogt. Zeer geschikt voor dagelijks gebruik. Hydrating Shampoo is een sterk geconcentreerde, vochtinbrengende formule. Maak het haar goed nat, verdeel de shampoo en voeg, indien nodig, meer water toe. Masseer de shampoo zachtjes op de hoofdhuid en het haar. Goed uitspoelen en indien nodig herhalen. Hydrating Condtioner; Knijp overtollig water uit het haar en verdeel de conditioner vanaf halverwege het haar tot aan de haarpunten. Laat 1 a 2 minuten inwerken. Goed uitspoelen. Voor: € 49.80 meer info |

