EN
NL

Cornrows en vlechtjes bij kinderen met Europees haar

Cornrows en vlechtjes en combinaties daarvan zijn niet alleen voorbehouden aan kinderen met kroeshaar. Ook bij kinderen met Europees haar kunnen deze gezet worden.

Er zijn daarbij vele mogelijkheden. Zo kan uw kind gedeeltelijk cornrows krijgen, om te eindigen in los haar. Of u laat de cornrows op het hele hoofd zetten en laat de uiteinden van het haar invlechten met kraaltjes. De combinaties zijn legio, als u een leuk model in gedachten heeft, of een leuke foto hebt gezien kunt u het ons tonen, en wij maken het bij uw kind na.

Ook leuk: de cornrows kunnen in verschillende figuurtjes worden aangebracht. Zo kunnen ze gedeeltelijk in een zigzag op het hoofd worden gezet, zoals bij ons model op deze pagina. Maar u kunt er ook voor kiezen om ronde vormen en banen te gebruiken. Wat u ook bedenkt, overleg het met onze afrokapper; zij helpt u graag verder.

Hieronder ziet u een aantal afbeeldingen van foto's van ons model Alana. De eerste foto is hoe het haar bij aanvang was, de foto's daarna geven aan hoe de cornrows en vlechtjes gezet zijn.

Feitelijk zijn er twee verschillende kapsels gevlochten. Het eerste met cornrows tot bovenop het hoofd uitmondend in vlechtjes met kraaltjes, met op het achterhoofd het eigen losse haar. Het tweede (vanaf foto 7) is een combinatie van cornrows bovenop het hoofd (zoals bij het eerste kapsel) met op het achterhoofd losse vlechtjes.

Wilt u voor uw kind met europees haar ook cornrows en/of vlechtjes? Heeft u zelf een leuk idee voor een speciaal kapsel met vlechtjes en cornrows? Aarzel niet en neem contact op met onze afrokapper.

 



Twitter berichten

Affiliate producten

Control Wax Control Wax

Control Wax stevige en flexibele holdfactor.
Aanbrengen op nat of droog haar.
Voor: € 14.95

meer info
Disorder Ultra Matte Clay Disorder Ultra Matte Clay

Disorder Ultra Matte Clay.

Disorder is een ultra matte clay met een rauw zanderige textuur.

Geeft een sterke fixatie met een matte afwerking.

Disorder is gemakkelijk uitwasbaar met shampoo.

LS&B Grooming, Men Only!!


Voor: € 16.95

meer info
Keratin Revolution Leave in Conditioner Spray Keratin Revolution Leave in Conditioner Spray

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 25.00

meer info
ID Hair Dusty Bronze ID Hair Dusty Bronze

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 10.00

meer info
Protein Plus Shampoo 1000 ml Protein Plus Shampoo 1000 ml

Proteinerijke formule voor het herstellen en versterken van beschadigd haar!

Proteine plus shampoo is een versterkende shampoo voor kwetsbaar haar.

Crèmige shampoo voor haar dat chemisch behandeld is of gestresst is door andere invloeden van buitenaf.

Vermindert afbreken van het haar en herstelt de buigzaamheid. Resultaat is krachtiger haar met glans.

Geeft extra proteïnen om het haar van binnenuit te versterken.

Het haar wordt van binnenuit opgebouwd om zo de beschadigde structuur en uw haar te versterken.


Voor: € 36.75

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved