EN
NL

Cornrows en vlechtjes bij kinderen met Europees haar

Cornrows en vlechtjes en combinaties daarvan zijn niet alleen voorbehouden aan kinderen met kroeshaar. Ook bij kinderen met Europees haar kunnen deze gezet worden.

Er zijn daarbij vele mogelijkheden. Zo kan uw kind gedeeltelijk cornrows krijgen, om te eindigen in los haar. Of u laat de cornrows op het hele hoofd zetten en laat de uiteinden van het haar invlechten met kraaltjes. De combinaties zijn legio, als u een leuk model in gedachten heeft, of een leuke foto hebt gezien kunt u het ons tonen, en wij maken het bij uw kind na.

Ook leuk: de cornrows kunnen in verschillende figuurtjes worden aangebracht. Zo kunnen ze gedeeltelijk in een zigzag op het hoofd worden gezet, zoals bij ons model op deze pagina. Maar u kunt er ook voor kiezen om ronde vormen en banen te gebruiken. Wat u ook bedenkt, overleg het met onze afrokapper; zij helpt u graag verder.

Hieronder ziet u een aantal afbeeldingen van foto's van ons model Alana. De eerste foto is hoe het haar bij aanvang was, de foto's daarna geven aan hoe de cornrows en vlechtjes gezet zijn.

Feitelijk zijn er twee verschillende kapsels gevlochten. Het eerste met cornrows tot bovenop het hoofd uitmondend in vlechtjes met kraaltjes, met op het achterhoofd het eigen losse haar. Het tweede (vanaf foto 7) is een combinatie van cornrows bovenop het hoofd (zoals bij het eerste kapsel) met op het achterhoofd losse vlechtjes.

Wilt u voor uw kind met europees haar ook cornrows en/of vlechtjes? Heeft u zelf een leuk idee voor een speciaal kapsel met vlechtjes en cornrows? Aarzel niet en neem contact op met onze afrokapper.

 



Twitter berichten

Affiliate producten

Intense Repair Shampoo 250 ml Intense Repair Shampoo 250 ml


Intense Repair Shampoo voor extra voeding en verzorging van verzwakt en droog haar.

Zorgt voor voeding en gladmaking van droog haar met een doelgerichte voeding van de gevoelige delen. Disciplineert de gevoelige lengten en punten.


Voor: € 10.95

meer info
Redken Smooth Lock Butter Silk Redken Smooth Lock Butter Silk

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 22.00

meer info
Matte Hed Extra Matte Hed Extra

Matte Hed Extra     

Matte Hed Extra is een sterk fixerende pasta met extra matte finish.

Geeft het haar een rauwe natuurlijke textuur.

De unieke dispenser geeft gecontroleerde hoeveelheden.

Toepassen op droog haar.

Breng Matte Hed Extra op de handen aan, wrijf goed warm en verdeel gelijkmatig over het haar en breng in gewenst model.

Styling Tip:
Breng een kleine hoeveelheid van het product aan op het eindresultaat voor extra definitie.


Voor: € 18.00

meer info
TIGI Haircare Curlesque Hydrating Conditioner TIGI Haircare Curlesque Hydrating Conditioner

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 15.00

meer info
Rich Clean 250ml Rich Clean 250ml

Sassoon Rich Clean is een shampoo voor droog, beschadigd haar. Een hydraterend succesnummer dat je haar sterker en levendiger maakt. Geeft een milde reiniging. Bevat Cashmeratex formule Micro Kinetics. Voor glans en een elegante lift en veerkracht.

Voor wie is dit product?
Luxuriant clean is een ideale shampoo voor klanten met haar dat voeding en extra verzorging nodig heeft. Het is ideaal voor chemisch behandeld haar of haar dat dagelijks zwaar wordt belast.

Gebruiksaanwijzing.
Gelijkmatig over nat haar aanbrengen. Neem een voor de haarlengte voldoende hoeveelheid shampoo in je handpalm. Wrijf de shampoo soepel en masseer dit in het natte haar en over de hoofdhuid zodat een rijk schuim ontstaat. Zorgvuldig uitspoelen. Herhalen indien gewenst.


Voor: € 16.95

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved