Cornrows en vlechtjes bij kinderen met Europees haar
Cornrows en vlechtjes en combinaties daarvan zijn niet alleen voorbehouden aan kinderen met kroeshaar. Ook bij kinderen met Europees haar kunnen deze gezet worden.
Er zijn daarbij vele mogelijkheden. Zo kan uw kind gedeeltelijk cornrows krijgen, om te eindigen in los haar. Of u laat de cornrows op het hele hoofd zetten en laat de uiteinden van het haar invlechten met kraaltjes. De combinaties zijn legio, als u een leuk model in gedachten heeft, of een leuke foto hebt gezien kunt u het ons tonen, en wij maken het bij uw kind na.
Ook leuk: de cornrows kunnen in verschillende figuurtjes worden aangebracht. Zo kunnen ze gedeeltelijk in een zigzag op het hoofd worden gezet, zoals bij ons model op deze pagina. Maar u kunt er ook voor kiezen om ronde vormen en banen te gebruiken. Wat u ook bedenkt, overleg het met onze afrokapper; zij helpt u graag verder.
Hieronder ziet u een aantal afbeeldingen van foto's van ons model Alana. De eerste foto is hoe het haar bij aanvang was, de foto's daarna geven aan hoe de cornrows en vlechtjes gezet zijn.
Feitelijk zijn er twee verschillende kapsels gevlochten. Het eerste met cornrows tot bovenop het hoofd uitmondend in vlechtjes met kraaltjes, met op het achterhoofd het eigen losse haar. Het tweede (vanaf foto 7) is een combinatie van cornrows bovenop het hoofd (zoals bij het eerste kapsel) met op het achterhoofd losse vlechtjes.
Wilt u voor uw kind met europees haar ook cornrows en/of vlechtjes? Heeft u zelf een leuk idee voor een speciaal kapsel met vlechtjes en cornrows? Aarzel niet en neem contact op met onze afrokapper.
|
|
Twitter berichten
Tweets van @africanhair_nlAffiliate producten
|
REF Shaper 424 REF Shaper is een sterke, vetvrije gelwax die het haar onder controle krijgt. De wax zorgt voor meer volume en structuur in het haar. Gebruik: Breng aan op vochtig of droog haar en creër je eigen gewenste model. Voor: € 16.90 meer info |
|
Kerastase Bain Oléo-Curl Voor normaal tot vet haar. Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid. Voor dagelijks gebruik. Voor: € 16.25 meer info |
|
Defining Paste Medium stevigheid - matte glans Bijenwas                   Voor: € 17.95 meer info |
|
Shine Curl Spray 125 ml Tweefase vloeistof, na het schudden opaalkleurig. Lichte en luchtige textuur, ideaal om de krullen onder controle te houden en te perfectioneren zonder ze te verzwaren. Gegarandeerd een sublieme glans en makkelijk te stylen haar. Gamma
Shampoos
Shampoo - voor dagelijks reiniging (250/500 ml)
Verzorgers
Crème - dagelijkse verzorger (150/750 ml)
Spray - aanvullende snelle verzorger (125 ml)
Voor: € 13.45 meer info |
|
Web 10 stuks Heerlijke aanbieding! No Limits met Tecni Art Web. Modelleer pasta voor creatieve styling. Het resultaat is een strak gestructureerd kapsel of een wilde look. Laat uw creativiteit de vrije loop met dit geweldige product!  Voor: € 95.00 meer info |

