Hoe wij weave zetten bij onze klanten
Altijd al benieuwd geweest hoe onze afro-kapper te werk gaat? Of hoe weave gezet worden? Hieronder geven wij in een tabel een fotoshoot van een van onze klanten van begin tot eind.
Eventueel kunt u de foto's ook vergroot in een diaslide weergeven door op een van de foto's te drukken. Vervolgens kunt u door op het pijltje links en rechts in het midden van de vergrote foto bladeren naar de volgende of vorige foto. Als u een muiswiel heeft kunt u ook daarmee bladeren.
|
|
Twitter berichten
Tweets van @africanhair_nlAffiliate producten
|
Forming Cream 10 stuks Medium Stevigheid - Medium Glans Voor: € 130.00 meer info |
|
ID Hair Control Wax Voor normaal tot vet haar. Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid. Voor dagelijks gebruik. Voor: € 14.95 meer info |
|
Thickening Lotion 06 Thickening Lotion 06 is een bodybuilder. Bodifying proteinen geven het haar meer stevigheid. Makkelijk aan te brengen. Toepassing; Aanbrengen op handdoekdroog haar en eventueel fohnen voor maximaal volume. Voor: € 19.21 meer info |
|
Advanced Condition 250ml De perfecte conditie van uw haar begint met Sassoon Advanced Condition. Dagelijkse hydratatie voor alle haartypen ook fijn voor droog en beschadigd haar. Bevat Cashmeratex, een op kasjmier gebaseerd complex met gewichtloze hydraterende bestanddelen die het haar weldadig verzorgen zonder productophoping. Sluit vocht in het haar. Maakt het haar het klitvrij, sterk en glanzend. Voor wie is dit product? Gebruiksaanwijzing. Voor: € 19.50 meer info |
|
Liss Ultime Masker 200 ml Verzorging voor onhandelbaar en weerbarstig haar! Resultaat • Ultiem glad haar met een soepele beweging • Langdurig gedefinieerd haar • Schitterende glans • Het haar is gemakkelijk in model te brengen Bijzonderheden: Een intens verzachtend masker. Het oppervlak van het haar wordt afgesloten om te voorkomen dat het haar pluizig wordt door vochtigheid. Technologie AR Polymeer omhult de haarvezel langdurig en heeft een vochtwerende werking. Het haar is vezel voor vezel ultiem glad en soepel. Voedende Oliën (olijf & argan): voeden de haarvezel en maken deze glad en handelbaar. Reflexium: voeding, glans en bescherming tegen warmte. Oil - Incell: Een combinatie van voedende oliën (olijf & argan) en incell die het intercellulaire cement aanvult en de haarvezel verzorgt en versterkt. Polytensium: Maakt de haarvezel glad en handelbaar met een lang houdbaar resultaat. Gamma Shampoos Shampoo - dagelijkse reiniging (250/ 500ml) Verzorgers Masker - Intensieve voeding 2 x per week (200/ 500 ml) Leave in - snelle verzorger (150 ml) Thermo-gladmakend serum - bij gebruik van föhn of steiltang (50 ml) Glans perfectie serum - finishing serum (125 ml)
Voor: € 13.00 meer info |

