EN
NL

Hoe wij weave zetten bij onze klanten

Altijd al benieuwd geweest hoe onze afro-kapper te werk gaat? Of hoe weave gezet worden? Hieronder geven wij in een tabel een fotoshoot van een van onze klanten van begin tot eind.

Eventueel kunt u de foto's ook vergroot in een diaslide weergeven door op een van de foto's te drukken. Vervolgens kunt u door op het pijltje links en rechts in het midden van de vergrote foto bladeren naar de volgende of vorige foto. Als u een muiswiel heeft kunt u ook daarmee bladeren.



Twitter berichten

Affiliate producten

Balmain Repair Charger Shampoo Balmain Repair Charger Shampoo

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 14.95

meer info
Kerastase Bain Oléo-Relax Kerastase Bain Oléo-Relax

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 16.25

meer info
Constructor Wax Hold Constructor Wax Hold

Constructor Wax Hold extreme holdfactor.
Makkelijk aan te brengen.
Langdurige en stevige fixatie gedurende de dag.

Voor: € 14.95

meer info
Ruck Matt Putty Ruck Matt Putty

Ruck Matt Putty.

Een moderne en veelzijdige " putty ".
Ideaal voor de kortere coupes en geeft een rommelige textuur en volume.

Ruck zorgt voor een finish.

Gemakkelijk uitwasbaar met water.

LS&B Grooming, Men Only!!



Voor: € 16.95

meer info
Bain Satin 1 Irisome 500 ml Bain Satin 1 Irisome 500 ml

Mildreinigend haarbad voor normaal tot lichtdroog haar.

De glucose die deze shampoo bevat zorgt ervoor dat het haar optimaal word gevoed van de hoofdhuid tot de haarwortel. De proteïne in dit haarbad zorgen voor souplesse en in combinatie met de lipiden geeft het een beschermend filmlaagje aan het haar om zo verdere uitdroging te voorkomen.

Toepassing:
het haarbad op nat haar verdelen, het haar grondig wassen daarna enkele ogenblikken laten inwerken, goed emulgeren en uitspoelen en indien nodig herhalen. 

Resultaat:
het haar is zacht en luchtig en makkelijk doorkambaar.

Advies:
gebruik na Bain Satin 1 de Lait Vital van Kerastase, deze sluit de haarschubben die open staan na het wassen van je haar, waardoor je haar zal glanzen en zacht zal aanvoelen.



Voor: € 26.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved