EN
NL

Weave voor meer lengte bij Europees haar

Weave leent zich er uitstekend voor om Europees haar te verlengen. Iedereen kan weave nemen, onafhankelijk van je haarkleur, hoe stijl je haar is, of hoe lang. Onze afro-kapper weet iedere gewenste haarstijl te creëeren.

Bij een minimale lengte van ongeveer 10 centimeter bij Europees haar zet onze afro-kapper al weave met de gewenste lengte en haarstijl. Een soortgelijk kapsel kunt a al krijgen voor € 40,- (exclusief haar).

Eventueel kunt u de foto's ook vergroot in een diaslide weergeven door op een van de foto's te drukken. Vervolgens kunt u door op het pijltje links en rechts in het midden van de vergrote foto bladeren naar de volgende of vorige foto. Als u een muiswiel heeft kunt u ook daarmee bladeren.



Twitter berichten

Affiliate producten

Revlon Hydra Rescue Treatment Revlon Hydra Rescue Treatment

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 26.00

meer info
Grease Medium Hold Green 113 gr. 6 stuks Grease Medium Hold Green 113 gr. 6 stuks

Reuzel Pomades zijn de "must Have "styling producten van dit moment.

De pomades zijn ontwikkeld door de barbiers van "Schorem Haarsnijder en Barbier!" Deze mooie pomade is een op olie gebaseerd produkt waarmee je de kracht en de mate van glans van je haar kunt controleren. 

Gebruik: 
Pak een ruime hoeveelheid pomade tussen de palmen van je handen tot het verzacht. Vervolgens aanbrengen door het haar van begin (aanzet) tot aan de punt. Reuzel pomade is het sterkst wanneer je het aanbrengt op droog haar. Voor een zware fit het haar eerst fohnen voordat je Reuzel aanbrengt.  Voor een lichtere fit gewoon Reuzel aanbrengen op handdoek droog haar. 


Hoe stijl je je haar.
Stijl je haar met een kam, borstel of met de hand in de gewenste vorm. Voeg meer pomade of meer water als nodig is om de stijl te perfectioneren.  Reuzel pomade wordt niet droog of hard in je haar. Hierdoor kun je je haar gedurende de hele dag restylen zonder de controle te verliezen of aan 'shine'in te leveren. 

Resultaat:
De perfecte old school barber look die blijft zitten zoals jij dat wilt


Voor: € 83.70

meer info
REF Stay Smooth 141 REF Stay Smooth 141



REF Stay Smooth een een zachte zijde cr?me die het haar controle geeft en kroes tegen gaat. Ideaal voor het creëren van een natuurlijke coupe die in model blijft. Het haar voelt zacht aan en krijgt een mooie glanzende textuur.

Gebruik:
Breng een kleine hoeveelheid aan op droog of vochtig haar.
Creër met je vingers de gewenste coupe.
Voor: € 16.90

meer info
Rewind 06 Rewind 06

Rewind 06

Rewind 06 is een texturiserende styling paste om oneindig veel creatieve effecten te creëren. Twist & Shape!

Flexibele ondersteuning zodat het haar makkelijk te restylen is.

Verzwaart niet en laat geen residu achter.

Toepassing;
Kleine hoeveelheid aanbrengen op handdoekdroog of droog haar.
Breng in model zoals gewenst!


Voor: € 19.00

meer info
Liss Ultime Shampoo 250 ml Liss Ultime Shampoo 250 ml

Verzorging voor onhandelbaar en weerbarstig haar!

Liss Ultime Shampoo geeft weer zachtheid en glans aan ongedisciplineerd, kroezend, droog of te volumineus haar. Vergemakkelijkt de ontwarring en het in model brengen. 
Liss Ultime Shampoo voor een opmerkelijke ontwarring.

Resultaat is een herstelde en gladgemaakte vezel.  

Volume onder controle.

Resultaat
⢠Ultiem glad haar met een soepele beweging
⢠Lang dun gedefinieerd haar
⢠Schitterende glans
⢠Het haar is gemakkelijk in model te brengen

Technologie
AR Polymeer omhult de haarvezel langdurig en heeft
een vochtwerende werking. Het haar is vezel voor vezel
ultiem glad en soepel.
Voedende Oliën (olijf & argan): voeden de haarvezel en
maken deze glad en handelbaar.
Reflexium: voeding, glans en bescherming tegen warmte.
Oil - Incell: Een combinatie van voedende oliën (olijf &
argan) en incell die het intercellulaire cement aanvult en
de haarvezel verzorgt en versterkt.
Polytensium: Maakt de haarvezel glad en handelbaar
met een lang houdbaar resultaat.
 
Gamma
Shampoos
Shampoo - dagelijkse reiniging
(250/ 500/ml)
Verzorgers
Masker - Intensieve voeding 2 x per week
(200/ 500 ml)
Leaven - snelle verzorger (150 ml)
Thermo-gladmakend serum - bij gebruik van
föhn of steiltang (50 ml)
Glans perfectie serum - finishing serum (125 ml)

Voor: € 10.95

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved