EN
NL

Weave voor meer lengte bij Europees haar

Weave leent zich er uitstekend voor om Europees haar te verlengen. Iedereen kan weave nemen, onafhankelijk van je haarkleur, hoe stijl je haar is, of hoe lang. Onze afro-kapper weet iedere gewenste haarstijl te creëeren.

Bij een minimale lengte van ongeveer 10 centimeter bij Europees haar zet onze afro-kapper al weave met de gewenste lengte en haarstijl. Een soortgelijk kapsel kunt a al krijgen voor € 40,- (exclusief haar).

Eventueel kunt u de foto's ook vergroot in een diaslide weergeven door op een van de foto's te drukken. Vervolgens kunt u door op het pijltje links en rechts in het midden van de vergrote foto bladeren naar de volgende of vorige foto. Als u een muiswiel heeft kunt u ook daarmee bladeren.



Twitter berichten

Affiliate producten

Advanced Condition 250ml Advanced Condition 250ml

De perfecte conditie van uw haar begint met Sassoon Advanced Condition.

Dagelijkse hydratatie voor alle haartypen ook fijn voor droog en beschadigd haar. Bevat Cashmeratex, een op kasjmier gebaseerd complex met gewichtloze hydraterende bestanddelen die het haar weldadig verzorgen zonder productophoping. Sluit vocht in het haar. Maakt het haar het klitvrij, sterk en glanzend.

Voor wie is dit product?
Een noodzakelijke stap voor iedereen die elke dag perfect geconditioneerd haar wil.

Gebruiksaanwijzing.
Aanbrengen op gelijkmatig nat, pasgewassen haar. Neem een voor de haarlengte voldoende hoeveelheid conditioner in je handpalm. Over de lengten en uiteinden van het haar aanbrengen en zachtjes inmasseren. Zorgvuldig uitspoelen.


Voor: € 19.50

meer info
Diamond Oil Conditioner Diamond Oil Conditioner

Voor futloos, beschadigd haar.

Diamond Oil Conditioner ontwart het haar onmiddelijk en verbetert de handelbaarheid. Uw haar voelt als herboren.

Toepassing;
Een kleine hoeveelheid in de lengten en punten verdelen.
1-2 minuten laten inwerken
Uitspoelen.



Voor: € 19.00

meer info
Moisturizing Shampoo 1000 ml Moisturizing Shampoo 1000 ml

De oplossing voor droog en dof haar!

Moisturizing Shampoo is een vochtinbrengende shampoo met opwekkende kruiden voor een milde reiniging.

De speciale combinatie van botanische ingredienten, natuurlijke vochtinbrengende en L'Anza's Keratin Bond System herstellen kracht, zachtheid en glans van uw haar.


Voor: € 36.75

meer info
Hair Shaper 3 stuks Hair Shaper 3 stuks

Hair Shaper is een sterk fixerende modelleer crème.

Hair Shaper vormt een speciale film met anti-vocht bestanddelen om haar langer in model te houden.

Een mix van natuurlijke waxen, ceresin en carnauba was geven structuur en definitie.

Hair Shaper geeft een semi matte finish.

Het versterkt en verbetert de conditie van het haar tijdens het stylen dringt diep in de haarschacht binnen met behulp van gehydroliseerde tarweproteïne. 

Toepassing:
Breng de Shaper op de handen aan, wrijf de handen goed tegen elkaar aan, verdeel het gelijkmatig over het haar en style het zoals je gewend bent.

Alle Fudge styling producten bevatten UVA/UVB filters voor haar- en kleurbescherming in de zon.


Voor: € 42.00

meer info
Hydre Shampoo Hydre Shampoo

Intensief hydraterende shampoo voor droog, weerbarstig en chemisch behandeld haar.

Voor zijdezachte body en glans.

Lest de dorst van droog, frizzy haar. Voedt het haar voor veerkracht en is veilig voor gekleurd haar.

Toepassing;

In nat haar masseren en daarna grondig uitspoelen. Indien nodig herhalen. Na het wassen Hydre conditioner gebruiken.


Voor: € 17.10

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved