EN
NL

Weave voor meer lengte bij Europees haar

Weave leent zich er uitstekend voor om Europees haar te verlengen. Iedereen kan weave nemen, onafhankelijk van je haarkleur, hoe stijl je haar is, of hoe lang. Onze afro-kapper weet iedere gewenste haarstijl te creëeren.

Bij een minimale lengte van ongeveer 10 centimeter bij Europees haar zet onze afro-kapper al weave met de gewenste lengte en haarstijl. Een soortgelijk kapsel kunt a al krijgen voor € 40,- (exclusief haar).

Eventueel kunt u de foto's ook vergroot in een diaslide weergeven door op een van de foto's te drukken. Vervolgens kunt u door op het pijltje links en rechts in het midden van de vergrote foto bladeren naar de volgende of vorige foto. Als u een muiswiel heeft kunt u ook daarmee bladeren.



Twitter berichten

Affiliate producten

Absolut Repair Leave In Cream 125 ml Absolut Repair Leave In Cream 125 ml

Absolut Repair Leave In Cream beschermt uw haar tegen de warmte van de fohn.

De zeer voedende cream is uitermate geschikt voor droog en beschadigd haar.

Het voedt intensief en helpt de haarvezel herstellen.

Gebruiksaanwijzing;

Aanbrengen op gewassen en handdoekdroog haar. Goed verdelen over het haar en stylen / fohnen zoals gewenst.

NIET uitspoelen !


Voor: € 12.00

meer info
The Shine Cream The Shine Cream

Hairgum Shine Cream is een glans stylings cream met een flexibele hold.

Geeft lichte versteviging en veel glans!



Voor: € 12.95

meer info
Loose Endings 09 Loose Endings 09

Signature Look Loose Endings.

Flexibele Defining Cream.

Loose Endings geeft het haar structuur en textuur.

Toepassing;
Verdelen op handdoek droog of droog haar.
Fohn het haar droog.


Voor: € 22.00

meer info
REF Moisture Treatment Mask 552 750 ml REF Moisture Treatment Mask 552 750 ml



De REF Moisture Treatment Mask is een intensief hydraterend masker speciaal voor droog en breekbaar haar met kokosnoot, berkenblad, rode bessen en olie van macademia zaden. Het doordringt de haarschacht met een dieptewerkende herstellende hydratatie. Het mask maakt het haar zachter, glanzender en beter handelbaar.

Dit masker past perfect bij de REF Moisture Shampoo en Conditioner.
Voor: € 29.90

meer info
Fudge Hair Shaper 6 stuks Fudge Hair Shaper 6 stuks

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 70.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved