EN
NL

Hoe wij vlechtjes zetten bij onze klanten

Altijd al benieuwd geweest hoe onze afro-kapper te werk gaat? Of hoe vlechtjes gezet worden, of hoe wij haar invlechten? Hieronder geven wij in een tabel een fotoshoot van een van onze klanten van begin tot eind.

Eventueel kunt u de foto's ook vergroot in een diaslide weergeven door op een van de foto's te drukken. Vervolgens kunt u door op het pijltje links en rechts in het midden van de vergrote foto bladeren naar de volgende of vorige foto. Als u een muiswiel heeft kunt u ook daarmee bladeren.

 



Twitter berichten

Affiliate producten

Fudge Hair Shaper New Style Packaging x3 Fudge Hair Shaper New Style Packaging x3

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 42.00

meer info
Bain Oléo-Curl 250 ml 3 stuks Bain Oléo-Curl 250 ml 3 stuks

Bain Oleo-Curl 
Soepelmakend en modellerend haarbad, voor droog, krullend en weerbarstig haar. Dit haarbad is geschikt voor zowel de natuurlijke krul als omvorming. Deze voedt de haarvezel en maakt het haar soepel. Kan dagelijks worden gebruikt. 

Toepassing:
Het haar wassen, enkele ogenblikken laten inwerken, goed emulgeren en uitspoelen. Indien nodig herhalen. 

Resultaat:
Het haar is zacht luchtig en gevoed. Soepele perfect gedefinieerde krullen. En een optimale glans van aanzet tot punt.


Voor: € 46.00

meer info
Instant Hydra Balm 750 ml Instant Hydra Balm 750 ml


Revlon dagelijkse voeding. Een licht niet vette emulsie die meteen in het haar trekt. Voor beschadigd haar versterkt het haar en geeft het energie. Te gebruiken in nat haar en uitspoelen.
Voor: € 55.80

meer info
Deviation Paste 10 stuks Deviation Paste 10 stuks

Matte pasta voor een warrige look. 

* Voor wilde, warrige, ongestructureerde looks 
* Sterke versteviging zonder vet worden 
* Super mat effect.


Voor: € 97.50

meer info
Sahara Hair Protection Sahara Hair Protection

Orofluido Sahara

Orofluido Sahara is een unieke formule, getest onder de extreme omstandigheden in de Sahara, die het haar optimale bescherming biedt tegen zon, wind, droogte en extreme temperaturen en je haar zijdezacht maakt.

Het beschermingsritueel:
Gelijkmatig sprayen op droog of vochtig haar voor blootstelling aan de omgevingsfactoren.
Indien nodig opnieuw aanbrengen, vooral na het zwemmen.
Om statische elektriciteit te voorkomen, aanbrengen op gewassen, vochtig haar en stylen zoals gebruikelijk.

Ideaal in gebruik met Orolfuido shampoo em conditioner!


Voor: € 19.50

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved