EN
NL

Hoe wij vlechtjes zetten bij onze klanten

Altijd al benieuwd geweest hoe onze afro-kapper te werk gaat? Of hoe vlechtjes gezet worden, of hoe wij haar invlechten? Hieronder geven wij in een tabel een fotoshoot van een van onze klanten van begin tot eind.

Eventueel kunt u de foto's ook vergroot in een diaslide weergeven door op een van de foto's te drukken. Vervolgens kunt u door op het pijltje links en rechts in het midden van de vergrote foto bladeren naar de volgende of vorige foto. Als u een muiswiel heeft kunt u ook daarmee bladeren.

 



Twitter berichten

Affiliate producten

100% human hair - stijl - zwart kleur 01 100% human hair - stijl - zwart kleur 01

Topkwaliteit haar, 100% human hair. Deze weave wordt door ons direct geïmporteerd, waardoor wij directe controle hebben op de kwaliteit. In de volksmond wordt deze kwaliteit haar ook wel Brazilian hair genoemd, hoewel het feitelijk Indian hair is.

Eigenschappen:
- Stijl
- Kleur Nr. 1
- Baanlengte: 100 cm / 40 inch

Garantie:
Op dit haar geldt een unieke 7-dagen anti-klit garantie. Als uw haar binnen 7 dagen na plaatsing door ons toch gaat klitten, dan kunt u de baan kosteloos laten vervangen, mits u voldoet aan de volgende voorwaarden:
- stuur binnen 7 dagen na plaatsing een duidelijke foto van de klitten naar info@africanhair.nl, o.v.v. uw personalia;
- stuur binnen 10 werkdagen na plaatsing de beschadigde baan haar op naar ons adres;
- NB: Wij geven geen geld terug, maar vervangen de beschadigde baan

Korting:
Indien u het op onze website aangeschafte haar door ons laat plaatsen krijgt u bij een minimale besteding van € 75,- 10 procent korting op het plaatsen. Neem daarvoor wel de bevestigingsmail mee van uw bestelling (mag ook digitaal).

BELANGRIJK: de getoonde kleur van het haar op uw scherm kan afwijken van de werkelijke kleur!
Voor: € 25.00

meer info
Manipulator 6 stuks Manipulator 6 stuks


" The funky gunk that rocks" .

Manipuleer je haar met deze fiberachtige creme die het mogelijk maakt tijdelijk dreads en spikes te maken of een gewoner kapsel met volume en een mat effect.

Manipulator geeft een aparte structuur met een matte finish voor ieder haartype. Het haar blijft beweeglijk.

Een kleine hoeveelheid in schoon en handdoekdroog haar aanbrengen en " let the fun begin"

Voor: € 69.00

meer info
Advanced Condition 1000ml Advanced Condition 1000ml

De perfecte conditie van uw haar begint met Sassoon Advanced Condition.

Dagelijkse hydratatie voor alle haartypen ook fijn voor droog en beschadigd haar. Bevat Cashmeratex, een op kasjmier gebaseerd complex met gewichtloze hydraterende bestanddelen die het haar weldadig verzorgen zonder productophoping. Sluit vocht in het haar. Maakt het haar het klitvrij, sterk en glanzend.

Voor wie is dit product?
Een noodzakelijke stap voor iedereen die elke dag perfect geconditioneerd haar wil.

Gebruiksaanwijzing.
Aanbrengen op gelijkmatig nat, pasgewassen haar. Neem een voor de haarlengte voldoende hoeveelheid conditioner in je handpalm. Over de lengten en uiteinden van het haar aanbrengen en zachtjes inmasseren. Zorgvuldig uitspoelen.


Voor: € 47.00

meer info
Fluide Oléo-Relax Nutri-Huile + Anti-Frizz 125 Fluide Oléo-Relax Nutri-Huile + Anti-Frizz 125

Omschrijving:
Vormgevende verzorger.
 
Haartype:
Voor droog en weerbarstig haar.
 
Toepassing:
Breng het product aan op handdoek droog, gewassen haar.
Daarna in model föhnen.
Deze vormgever is te combineren met alle andere producten van Kérastase.
 
Resultaat:
Het haar wordt glad. Door de luchtige olie structuur van het product is het makkelijker in model te brengen.
Zachtheid, souplesse, controle en minder weerbarstig haar.
Technologie:
Nutri·Huile en Anti Frizz:
Shorea en Palm oliën: voeden het haar en maken het glad.
Cationische derivaten: vergemakkelijken het drogen van het haar en verzorgen het haaroppervlak.
Polymeren: maken het haar glad.
Siliconen derivaten: maakt het haar licht, glad en glanzend.

Voor: € 19.80

meer info
Mizani True Textures Curl Balance Shampoo Mizani True Textures Curl Balance Shampoo

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.


Daily Shampoo is vervangen door Power Cleanser Shampoo





Voor: € 17.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved