EN
NL

Dunne vlechten van onze afro kapper staan ons model "Jay" prachtig

vlechtjes model liz 1
Ons model "Jay" heeft gekozen voor dit afrikaanse kapsel: dunne, losse vlechtjes, dicht tegen het hoofd gevlochten.


Hoewel het een redelijk lange zit is, zo'n zeven tot acht uur om alle vlechtjes tot onder de schouderbladen in te vlechten, is het resultaat prachtig.

Dit kapsel blijft lange tijd goed, en kan gemakkelijk gedurende twee tot drie maand gedragen worden.
vlechtjes Jay 2


vlechtjes Jay 3
Ons model "Jay" heeft de vlechten dicht tegen de hoofdhuid bevestigd. Zoals u op de foto kunt zien wordt door onze afro kapper professionele kwaliteit geleverd.

Tijdens het vlechten laten wij u zien wat de vorderingen zijn, zodat desgewenst aanpassingen kunnen worden gemaakt in bijvoorbeeld de dikte van de vlechtjes.

Want voor ons geldt: wij zijn pas tevreden als u het bent.


Dat geldt zeker ook voor ons model "Jay". Als schoolgaande jongere die houdt van een potje voetbal, wil hij graag goed voor de dag komen bij zijn vrienden.

Met dit kapsel moet dat zeker lukken. Wij verwelkomen "Jay" dan ook graag een volgende keer bij African Hair.
vlechtjes Jay 4




Twitter berichten

Affiliate producten

Legend Classic Wax Legend Classic Wax

Hairgum voor creativiteit en inspiratie.

Legend Classic Wax fixeert het haar en zorgt voor glans.

Gebruiksaanwijzing:
Warm wrijven tussen de handpalmen en verdelen tussen de vingers.
Accentueer het haar waar u wilt.




Voor: € 7.95

meer info
Reviving Serum Reviving Serum

Reviving Serum hydrateert, voedt en versterkt het haar. Met extra UV bescherming.

Gebruik;
Sprayen op vochtig of droog haar, doorkammen en stylen.


Voor: € 29.95

meer info
Fudge Varnish Fudge Varnish

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 16.00

meer info
Repair Charger Shampoo Repair Charger Shampoo

Repair Charger Shampoo
herstelt en voedt beschadigd of droog haar
geeft gezond haar en glans
beschermt tegen hitte van de föhn

Voor: € 14.95

meer info
L'Oreal Professionnel Absolut Repair Thermo Milk S L'Oreal Professionnel Absolut Repair Thermo Milk S

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 12.50

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved