EN
NL

Dunne vlechten van onze afro kapper staan ons model "Jay" prachtig

vlechtjes model liz 1
Ons model "Jay" heeft gekozen voor dit afrikaanse kapsel: dunne, losse vlechtjes, dicht tegen het hoofd gevlochten.


Hoewel het een redelijk lange zit is, zo'n zeven tot acht uur om alle vlechtjes tot onder de schouderbladen in te vlechten, is het resultaat prachtig.

Dit kapsel blijft lange tijd goed, en kan gemakkelijk gedurende twee tot drie maand gedragen worden.
vlechtjes Jay 2


vlechtjes Jay 3
Ons model "Jay" heeft de vlechten dicht tegen de hoofdhuid bevestigd. Zoals u op de foto kunt zien wordt door onze afro kapper professionele kwaliteit geleverd.

Tijdens het vlechten laten wij u zien wat de vorderingen zijn, zodat desgewenst aanpassingen kunnen worden gemaakt in bijvoorbeeld de dikte van de vlechtjes.

Want voor ons geldt: wij zijn pas tevreden als u het bent.


Dat geldt zeker ook voor ons model "Jay". Als schoolgaande jongere die houdt van een potje voetbal, wil hij graag goed voor de dag komen bij zijn vrienden.

Met dit kapsel moet dat zeker lukken. Wij verwelkomen "Jay" dan ook graag een volgende keer bij African Hair.
vlechtjes Jay 4




Twitter berichten

Affiliate producten

LS&B Grooming Original Classic Wax LS&B Grooming Original Classic Wax

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 16.00

meer info
Mizani True Textures Curl Soft Mizani True Textures Curl Soft

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.


Daily Shampoo is vervangen door Power Cleanser Shampoo





Voor: € 19.00

meer info
L'Anza Keratin Healing Oil Shampoo L'Anza Keratin Healing Oil Shampoo

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 49.95

meer info
L'Oreal Professionnel Age Supreme Shampoo L'Oreal Professionnel Age Supreme Shampoo

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 8.00

meer info
Hair Putty 75 gram Hair Putty 75 gram

Medium hold styling clay Putty is de nummer één omvormer!

Gebruik de föhn voor extra body en luchtigheid, of gebruik het als finisher met medium hold. Door het gebruik van unieke Chinese klei en organische carnaubawas krijgt je haar stevigheid en veerkracht.

Alle Fudge styling producten bevatten UVA/UVB filters voor haar en kleur bescherming in de zon.

Voor: € 16.00

meer info
 © 2025 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved