EN
NL

Dunne vlechten van onze afro kapper staan ons model "Jay" prachtig

vlechtjes model liz 1
Ons model "Jay" heeft gekozen voor dit afrikaanse kapsel: dunne, losse vlechtjes, dicht tegen het hoofd gevlochten.


Hoewel het een redelijk lange zit is, zo'n zeven tot acht uur om alle vlechtjes tot onder de schouderbladen in te vlechten, is het resultaat prachtig.

Dit kapsel blijft lange tijd goed, en kan gemakkelijk gedurende twee tot drie maand gedragen worden.
vlechtjes Jay 2


vlechtjes Jay 3
Ons model "Jay" heeft de vlechten dicht tegen de hoofdhuid bevestigd. Zoals u op de foto kunt zien wordt door onze afro kapper professionele kwaliteit geleverd.

Tijdens het vlechten laten wij u zien wat de vorderingen zijn, zodat desgewenst aanpassingen kunnen worden gemaakt in bijvoorbeeld de dikte van de vlechtjes.

Want voor ons geldt: wij zijn pas tevreden als u het bent.


Dat geldt zeker ook voor ons model "Jay". Als schoolgaande jongere die houdt van een potje voetbal, wil hij graag goed voor de dag komen bij zijn vrienden.

Met dit kapsel moet dat zeker lukken. Wij verwelkomen "Jay" dan ook graag een volgende keer bij African Hair.
vlechtjes Jay 4




Twitter berichten

Affiliate producten

Sebastian Professional Craft Clay 10 stuks Sebastian Professional Craft Clay 10 stuks

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 135.00

meer info
REF Moisture Conditioner SF 543 250 ml REF Moisture Conditioner SF 543 250 ml



REF Moisture Conditioner SF 543 is een vochtinbrengende sulfraat vrije conditioner speciaal voor droog en breekbaar haar. De zijde proteïnen en tamanu olie herstellen het haar en verhogem het vochtgehalte in het haar. Het haar word er sterk en flexibel van.

Gebruik:
Verdeel in vochtig haar, laat het enkele minuten inwerken en spoel het dan goed uit.
Voor optimaal effect gebruiken na de volume shampoo. Voor optimaal resultaat gebruikt u ook de moisture shampoo.
Voor: € 16.50

meer info
All Soft Shampoo 3 stuks All Soft Shampoo 3 stuks

Shampoo voor zeer droog en breekbaar haar.

All Soft is speciaal ontwikkeld voor zeer droog en breekbaar haar. Het haar wordt soepel en geeft glans door de avocado-olie, jojobaolie en lecthine. Het haar wordt verzorgt door aminozuren en proteïnen versterken en geven kracht aan het haar.

De shampoo is voor een milde reiniging en een zijdezachte verzorging. Het maakt het haar handelbaar, glanzend en soepel.

Toepassing;

Op nat haar aanbrengen, inmasseren en goed uitspoelen.


Voor: € 41.95

meer info
Kerastase Masque Oléo-Relax Slim Kerastase Masque Oléo-Relax Slim

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 30.95

meer info
True Textures Cleansing Cream True Textures Cleansing Cream

MIZANI True Textures Cleansing Cream Conditioner

Combinatie van shampoo en conditioneren

Geschikt voor frequent gebruik voor blackhair, mixed hair, Afro of Braziliaans haar, krullend haar of extreem kroeshaar.

True Textures Cleansing Cream Conditioner is een reinigende crème conditioner die het haar ontwart, verzacht en verzorgt.

Zorgt voor revitalisatie van natuurlijk gekruld haar tussen wassingen door.    

Sulfaat-vrij.

Gebruik:
Op vochtig haar een kleine hoeveelheid aanbrengen en goed verdelen over de lengtes en punten van het haar. Even laten inwerken en daarna goed uitspoelen.


Voor: € 19.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved