EN
NL

Afbeeldingen van weaves - model "Sel"

weave sel 1
Ons model “Sel” heeft ook een mooie weave over haar hele hoofd laten zetten, waardoor haar haar er prachtig stijl uitziet.

De weaves zijn naadloos in de dunne vlechtjes op haar hoofd genaaid, zodat het resultaat er natuurlijk uitziet. Met dit afrikaanse kapsel ziet u er op uw best uit.


Deze weave heeft als groot voordeel dat het altijd makkelijk zit. Door een weave te laten zetten kunt u gewoon de dingen doen die u leuk vindt, zoals bijvoorbeeld zwemmen.

Ook kunt u met deze weave gewoon douchen. Houdt er dan wel rekening mee dat het wel enige tijd kan duren voor uw haar volledig droog is.
weave sel 2


weave sel 3
Let erop dat onze afro kapper normaal gesproken geen haar in huis heeft, tenzij u dit uitdrukkelijk vermeldt bij het maken van een afspraak. Doorgaans kunt u het beste zelf haar kopen: u kunt dan exact de juiste kleur kiezen en het type haar dat het beste bij u past.





Twitter berichten

Affiliate producten

LS&B Grooming Disorder Ultra Matte Clay LS&B Grooming Disorder Ultra Matte Clay

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 16.00

meer info
Smoothing Lusterizer Smoothing Lusterizer

Smoothing Lusterizer

Ontwar en beheers je haar.

Neem de gewenste hoeveelheid en breng het aan op nat of droog haar en style je haar.

Smoothing Lusterizer beschermt je haar tegen elke warmetbron en heeft een anti-pluis werking. Het heeft een vochtregulerende werking en verzwaart het haar niet.
Voor: € 22.80

meer info
Sebastian Professional Shine Crafter Sebastian Professional Shine Crafter

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 13.50

meer info
Manipulator 6 stuks Manipulator 6 stuks


" The funky gunk that rocks" .

Manipuleer je haar met deze fiberachtige creme die het mogelijk maakt tijdelijk dreads en spikes te maken of een gewoner kapsel met volume en een mat effect.

Manipulator geeft een aparte structuur met een matte finish voor ieder haartype. Het haar blijft beweeglijk.

Een kleine hoeveelheid in schoon en handdoekdroog haar aanbrengen en " let the fun begin"

Voor: € 69.00

meer info
American Crew Molding Clay American Crew Molding Clay

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 19.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved