EN
NL

Afbeeldingen van weaves - model "Sel"

weave sel 1
Ons model “Sel” heeft ook een mooie weave over haar hele hoofd laten zetten, waardoor haar haar er prachtig stijl uitziet.

De weaves zijn naadloos in de dunne vlechtjes op haar hoofd genaaid, zodat het resultaat er natuurlijk uitziet. Met dit afrikaanse kapsel ziet u er op uw best uit.


Deze weave heeft als groot voordeel dat het altijd makkelijk zit. Door een weave te laten zetten kunt u gewoon de dingen doen die u leuk vindt, zoals bijvoorbeeld zwemmen.

Ook kunt u met deze weave gewoon douchen. Houdt er dan wel rekening mee dat het wel enige tijd kan duren voor uw haar volledig droog is.
weave sel 2


weave sel 3
Let erop dat onze afro kapper normaal gesproken geen haar in huis heeft, tenzij u dit uitdrukkelijk vermeldt bij het maken van een afspraak. Doorgaans kunt u het beste zelf haar kopen: u kunt dan exact de juiste kleur kiezen en het type haar dat het beste bij u past.





Twitter berichten

Affiliate producten

Sebastian Professional Hydre Treatment Sebastian Professional Hydre Treatment

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 23.00

meer info
Control Freak Control Freak

Control Freak!

Deze heerlijke moulding creme geeft extra fixatie.

Control Freak geeft het haar vorm, glans en volume.

Zowel te gebruiken op nat als op droog haar.



Voor: € 11.95

meer info
Liss Ultime Shampoo 500 ml Liss Ultime Shampoo 500 ml

Verzorging voor onhandelbaar en weerbarstig haar!

Liss Ultime Shampoo geeft weer zachtheid en glans aan ongedisciplineerd, kroezend, droog of te volumineus haar. Vergemakkelijkt de ontwarring en het in model brengen. 
Liss Ultime Shampoo voor een opmerkelijke ontwarring.

Resultaat is een herstelde en gladgemaakte vezel.  

Volume onder controle.

Resultaat
⢠Ultiem glad haar met een soepele beweging
⢠Lang dun gedefinieerd haar
⢠Schitterende glans
⢠Het haar is gemakkelijk in model te brengen

Technologie
AR Polymeer omhult de haarvezel langdurig en heeft
een vochtwerende werking. Het haar is vezel voor vezel
ultiem glad en soepel.
Voedende Oliën (olijf & argan): voeden de haarvezel en
maken deze glad en handelbaar.
Reflexium: voeding, glans en bescherming tegen warmte.
Oil - Incell: Een combinatie van voedende oliën (olijf &
argan) en incell die het intercellulaire cement aanvult en
de haarvezel verzorgt en versterkt.
Polytensium: Maakt de haarvezel glad en handelbaar
met een lang houdbaar resultaat.
 
Gamma
Shampoos
Shampoo - dagelijkse reiniging
(250/ 500/ml)
Verzorgers
Masker - Intensieve voeding 2 x per week
(200/ 500 ml)
Leaven - snelle verzorger (150 ml)
Thermo-gladmakend serum - bij gebruik van
föhn of steiltang (50 ml)
Glans perfectie serum - finishing serum (125 ml)

Voor: € 16.00

meer info
Bain Satin 2 Irisome 250 ml Bain Satin 2 Irisome 250 ml

Mildreinigend haarbad voor lichtdroog tot droog ( gevoelig ) haar.

De glucose die deze shampoo bevat zorgt ervoor dat het haar optimaal word gevoed van de hoofdhuid tot de haarwortel. De proteïne in dit haarbad zorgen voor souplesse en in combinatie met de lipiden geeft het een beschermend filmlaagje aan het haar om zo verdere uitdroging te voorkomen. 

Toepassing:
het haarbad op nat haar verdelen, het haar grondig wassen daarna enkele ogenblikken laten inwerken, goed emulgeren en uitspoelen en indien nodig herhalen. 

Resultaat:
het haar is zacht en luchtig en makkelijk doorkambaar. 

Advies:
gebruik na Bain Satin 1 de Lait Vital van Kerastase, deze sluit de haarschubben die open staan na het wassen van je haar, waardoor je haar zal glanzen en zacht zal aanvoelen. 



Voor: € 16.25

meer info
REF Repair Shampoo SF 551 300 ml REF Repair Shampoo SF 551 300 ml



REF Repair Shampoo SF Free is verrijkt met plantaardige extracten van de neemboom, rode bosbessen, walnoot, Tamanu en Argan olie.

Deze zorgen er voor dat beschadigd en doog haar weer gezond wordt.
Voor: € 16.50

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved