EN
NL

Afbeeldingen van weaves - model "Sel"

weave sel 1
Ons model “Sel” heeft ook een mooie weave over haar hele hoofd laten zetten, waardoor haar haar er prachtig stijl uitziet.

De weaves zijn naadloos in de dunne vlechtjes op haar hoofd genaaid, zodat het resultaat er natuurlijk uitziet. Met dit afrikaanse kapsel ziet u er op uw best uit.


Deze weave heeft als groot voordeel dat het altijd makkelijk zit. Door een weave te laten zetten kunt u gewoon de dingen doen die u leuk vindt, zoals bijvoorbeeld zwemmen.

Ook kunt u met deze weave gewoon douchen. Houdt er dan wel rekening mee dat het wel enige tijd kan duren voor uw haar volledig droog is.
weave sel 2


weave sel 3
Let erop dat onze afro kapper normaal gesproken geen haar in huis heeft, tenzij u dit uitdrukkelijk vermeldt bij het maken van een afspraak. Doorgaans kunt u het beste zelf haar kopen: u kunt dan exact de juiste kleur kiezen en het type haar dat het beste bij u past.





Twitter berichten

Affiliate producten

REF Moisture Conditioner SF 543 250 ml REF Moisture Conditioner SF 543 250 ml



REF Moisture Conditioner SF 543 is een vochtinbrengende sulfraat vrije conditioner speciaal voor droog en breekbaar haar. De zijde proteïnen en tamanu olie herstellen het haar en verhogem het vochtgehalte in het haar. Het haar word er sterk en flexibel van.

Gebruik:
Verdeel in vochtig haar, laat het enkele minuten inwerken en spoel het dan goed uit.
Voor optimaal effect gebruiken na de volume shampoo. Voor optimaal resultaat gebruikt u ook de moisture shampoo.
Voor: € 16.50

meer info
L'Anza Keratin Healing Oil Conditioner L'Anza Keratin Healing Oil Conditioner

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 49.95

meer info
Moisture Recovery Leave-In Moisturizer Moisture Recovery Leave-In Moisturizer

JOICO Moisture Recovery Leave-in Moisturizer is een leave-in spray om droog haar te beschermen. JOICO Moisture Recovery Leave-in Moisturizer elimineert klitten zodat het haar makkelijk doorkambaar wordt. JOICO Moisture Recovery Leave-in Moisturizer beschermt het haar tegen invloeden van buitenaf. Deze haarspray werkt zonder het haar te verzwaren.

Gebruik:

  • Spray JOICO Moisture Recovery Leave-in Moisturizer op ongeveer 30cm afstand op het haar.

Voor: € 21.00

meer info
Clear Wax Clear Wax

J Beverly Hills Clear Wax is een wax op waterbasis.

Geeft een textuur en glans aan het haar met een medium hold.

Bevat ingrediënten zoals brandnetel en salieextracten.
 
Een bijzondere wax die veelzijdig toepasbaar is!
 
Gebruik:
Verdeel een kleine hoeveelheid product in de handen en breng het aan in handdoekdroog of droog haar vanaf de haarwortel tot punt.
Breng het haar naarwens in model.

 

Voor: € 17.95

meer info
REF Haircare REF Moisture Shampoo SF 543 REF Haircare REF Moisture Shampoo SF 543

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 16.50

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved