EN
NL

Afbeeldingen van weaves - model "Sel"

weave sel 1
Ons model “Sel” heeft ook een mooie weave over haar hele hoofd laten zetten, waardoor haar haar er prachtig stijl uitziet.

De weaves zijn naadloos in de dunne vlechtjes op haar hoofd genaaid, zodat het resultaat er natuurlijk uitziet. Met dit afrikaanse kapsel ziet u er op uw best uit.


Deze weave heeft als groot voordeel dat het altijd makkelijk zit. Door een weave te laten zetten kunt u gewoon de dingen doen die u leuk vindt, zoals bijvoorbeeld zwemmen.

Ook kunt u met deze weave gewoon douchen. Houdt er dan wel rekening mee dat het wel enige tijd kan duren voor uw haar volledig droog is.
weave sel 2


weave sel 3
Let erop dat onze afro kapper normaal gesproken geen haar in huis heeft, tenzij u dit uitdrukkelijk vermeldt bij het maken van een afspraak. Doorgaans kunt u het beste zelf haar kopen: u kunt dan exact de juiste kleur kiezen en het type haar dat het beste bij u past.





Twitter berichten

Affiliate producten

LS&B Grooming Recharge Shampoo LS&B Grooming Recharge Shampoo

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 13.00

meer info
Sebastian Professional Hydre Shampoo Sebastian Professional Hydre Shampoo

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 17.00

meer info
REF Haircare REF Clay For Men 503 REF Haircare REF Clay For Men 503

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 16.90

meer info
Legend Gummy Wax Legend Gummy Wax

Hairgum zorgt voor creativiteit en inspiratie.

Legend Gummy Wax heeft een fiber-textuur en kan worden aangebracht op nat en droog haar.

Hairgum Gummy Wax is te restylen en kan gebruikt worden voor halflang en kort haar.





Voor: € 7.95

meer info
Thermasmooth Shampoo 250 ml Thermasmooth Shampoo 250 ml

Thermasmooth shampoo

Een conditionerende shampoo voor opstandig haar die het haar schoonmaakt met een anti vocht werking tegen pluis.

Door de kokosolie in het geavanceerde C3 smoothing Complex wordt weerbarstig haar zacht en voorzien van vochtregulerende bestanddelen.

Shampoo met anti kroes effect voor glad en soepel haar.
Voor: € 17.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved