EN
NL

Vlechtjes zetten voor Afrika Museum 2017

African Hair is dit jaar aanwezig geweest bij Afrika Museum 2017 in Berg en Dal, vlak bij Nijmegen. De prachtige omgeving leent zich uitstekend voor een tentoonstelling hoe de Afrikaanse cultuur groeit en bloeit in Nederland. En de maand juni leverde prachtig weer op - heerlijk om een dagje je te wanen in Afrika.

African Hair is dit jaar uitgenodigd om bij iedereen die wilde een vlechtje te zetten. Vele volwassenen, tieners en kinderen hadden dit bij voorbaat al op hun wish-list gezet en de aandacht was enorm. Vanaf 13.00 uur was de aanloop niet meer te stoppen. Vele kinderen bleven rustig wachten in de rij om een vlechtje te laten zetten. Sommigen wilden meer vlechtjes en sloten meermaals in de rij aan, netjes wachtend op het volgende vlechtje. Vlechtjes werden gezet in alle gewenste kleuren; roze, groen en blauw waren veruit favoriet. 

Het was een geweldig feest. De kinderen vonden het prachtig, en onze kapsters hebben enorm veel plezier gehad bij dit evenement. We steunen het Afrika Museum dan ook van harte en hopen dat we volgend jaar weer van de partij mogen zijn. Hieronder een kleine impressie van onze werkzaamheden.

PS: We hebben alle ouders en personen toestemming gevraagd voor het plaatsen van de foto's. Mocht u er toch problemen mee hebben dat een foto op onze site getoond wordt, stuur dan een mail naar info@africanhair.nl. We zullen de foto dan verwijderen.



Twitter berichten

Affiliate producten

BioSilk Hydrating Shampoo BioSilk Hydrating Shampoo

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 15.00

meer info
Kerastase Crème Oléo-Relax Slim Kerastase Crème Oléo-Relax Slim

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 23.58

meer info
Rich Clean 1000ml Rich Clean 1000ml

Sassoon Rich Clean is een shampoo voor droog, beschadigd haar. Een hydraterend succesnummer dat je haar sterker en levendiger maakt. Geeft een milde reiniging. Bevat Cashmeratex formule Micro Kinetics. Voor glans en een elegante lift en veerkracht.

Voor wie is dit product?
Luxuriant clean is een ideale shampoo voor klanten met haar dat voeding en extra verzorging nodig heeft. Het is ideaal voor chemisch behandeld haar of haar dat dagelijks zwaar wordt belast.

Gebruiksaanwijzing.
Gelijkmatig over nat haar aanbrengen. Neem een voor de haarlengte voldoende hoeveelheid shampoo in je handpalm. Wrijf de shampoo soepel en masseer dit in het natte haar en over de hoofdhuid zodat een rijk schuim ontstaat. Zorgvuldig uitspoelen. Herhalen indien gewenst.


Voor: € 44.50

meer info
Push Up Push Up

Omschrijving:
Parucci Push Up heeft de stevigheid van een gel en de flexibiliteit van een wax. Push Up geeft ongelooflijk veel glans en stevigheid waardoor het haar flexibel blijft de hele dag door. Ook voor een rommelig en spiky effect.

Gebruiksaanwijzing:

Breng een kleine hoeveelheid Push Up Wax aan op handdoekdroog of droog haar.


Voor: € 10.50

meer info
Smooth Lock Stay Sleek Smooth Lock Stay Sleek

Stay Sleek voor glad haar tot wel 3 wassingen.

Frizz-vrij en glad haar tot wel 3 wassingen door de unieke formule die de schubbenlaag sluit voor een stralende gladde look.

Toepassing;

Op vochtig haar aanbrengen en niet uitspoelen.

 


Voor: € 23.12

meer info
 © 2025 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved