EN
NL

Vlechtjes zetten voor Afrika Museum 2017

African Hair is dit jaar aanwezig geweest bij Afrika Museum 2017 in Berg en Dal, vlak bij Nijmegen. De prachtige omgeving leent zich uitstekend voor een tentoonstelling hoe de Afrikaanse cultuur groeit en bloeit in Nederland. En de maand juni leverde prachtig weer op - heerlijk om een dagje je te wanen in Afrika.

African Hair is dit jaar uitgenodigd om bij iedereen die wilde een vlechtje te zetten. Vele volwassenen, tieners en kinderen hadden dit bij voorbaat al op hun wish-list gezet en de aandacht was enorm. Vanaf 13.00 uur was de aanloop niet meer te stoppen. Vele kinderen bleven rustig wachten in de rij om een vlechtje te laten zetten. Sommigen wilden meer vlechtjes en sloten meermaals in de rij aan, netjes wachtend op het volgende vlechtje. Vlechtjes werden gezet in alle gewenste kleuren; roze, groen en blauw waren veruit favoriet. 

Het was een geweldig feest. De kinderen vonden het prachtig, en onze kapsters hebben enorm veel plezier gehad bij dit evenement. We steunen het Afrika Museum dan ook van harte en hopen dat we volgend jaar weer van de partij mogen zijn. Hieronder een kleine impressie van onze werkzaamheden.

PS: We hebben alle ouders en personen toestemming gevraagd voor het plaatsen van de foto's. Mocht u er toch problemen mee hebben dat een foto op onze site getoond wordt, stuur dan een mail naar info@africanhair.nl. We zullen de foto dan verwijderen.



Twitter berichten

Affiliate producten

Real Control Shampoo Real Control Shampoo

Shampoo

Real Control brengt stug, droog en weerbarstig haar onder controle terwijl het voedt en herstelt. 

Reinigt, voedt en herstelt het haar op een milde wijze. Zorgt voor controleerbaar haar en geeft een glanzende finish.

Toepassing;

Op nat haar aanbrengen em goed inmasseren. Uitspoelen.


Voor: € 14.95

meer info
Thermasmooth Conditioner 1000 ml Thermasmooth Conditioner 1000 ml

Thermasmooth CONDITIONER

Een luxueuze crème conditioner die het haar verzacht, de haarvezel glad maakt en voor maximale handelbaarheid van weerbarstig haar zorgt.

Door de céramide in het geavanceerde C3 smoothing Complex behoudt het haar de elasticiteit en wordt het haar beschermt tijdens warmtestyling.
Voor: € 56.00

meer info
Manipulator Manipulator

Manipulator

" The funky gunk that rocks" .

Manipuleer je haar met deze fiberachtige creme die het mogelijk maakt tijdelijk dreads en spikes te maken of een gewoner kapsel met volume en een mat effect.

Manipulator geeft een aparte structuur met een matte finish voor ieder haartype. Het haar blijft beweeglijk.

Een kleine hoeveelheid in schoon en handdoekdroog haar aanbrengen en " let the fun begin"




Voor: € 14.90

meer info
Revlon Brilliant Hydra Elixer Revlon Brilliant Hydra Elixer

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 29.00

meer info
Parucci Tasty Paste 10 stuks Parucci Tasty Paste 10 stuks

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 95.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved