EN
NL

Vlechtjes zetten voor Afrika Museum 2017

African Hair is dit jaar aanwezig geweest bij Afrika Museum 2017 in Berg en Dal, vlak bij Nijmegen. De prachtige omgeving leent zich uitstekend voor een tentoonstelling hoe de Afrikaanse cultuur groeit en bloeit in Nederland. En de maand juni leverde prachtig weer op - heerlijk om een dagje je te wanen in Afrika.

African Hair is dit jaar uitgenodigd om bij iedereen die wilde een vlechtje te zetten. Vele volwassenen, tieners en kinderen hadden dit bij voorbaat al op hun wish-list gezet en de aandacht was enorm. Vanaf 13.00 uur was de aanloop niet meer te stoppen. Vele kinderen bleven rustig wachten in de rij om een vlechtje te laten zetten. Sommigen wilden meer vlechtjes en sloten meermaals in de rij aan, netjes wachtend op het volgende vlechtje. Vlechtjes werden gezet in alle gewenste kleuren; roze, groen en blauw waren veruit favoriet. 

Het was een geweldig feest. De kinderen vonden het prachtig, en onze kapsters hebben enorm veel plezier gehad bij dit evenement. We steunen het Afrika Museum dan ook van harte en hopen dat we volgend jaar weer van de partij mogen zijn. Hieronder een kleine impressie van onze werkzaamheden.

PS: We hebben alle ouders en personen toestemming gevraagd voor het plaatsen van de foto's. Mocht u er toch problemen mee hebben dat een foto op onze site getoond wordt, stuur dan een mail naar info@africanhair.nl. We zullen de foto dan verwijderen.



Twitter berichten

Affiliate producten

Parucci Push Up 10 stuks Parucci Push Up 10 stuks

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 90.00

meer info
Glossifying Shampoo 300 ml Glossifying Shampoo 300 ml

Ontspanning en controle voor glad, sluik en recht haar!

De geavanceerde krulontspannende formules van Healing Smooth zijn speciaal ontwikkeld om op een natuurlijke wijze krullen en slag glad te maken en kroes te elimineren.

Glossifying Shampoo reinigt en kalmeert en beheerst krullen en kroes.

Sulfaat vrije shampoo: extra milde reiniging.

De organische Coix zaden kalmeren krullen & slag voor gestijlde kapsels.

Het Keratin Healing System stopt kroezen en maakt het haar zacht.

De aanwezige mangosteen extracten zorgen voor een schitterende glans.




Voor: € 20.50

meer info
Redken Real Control Overnight Treat Redken Real Control Overnight Treat

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 22.00

meer info
All Soft Shampoo All Soft Shampoo

Shampoo voor zeer droog en breekbaar haar.

All Soft is speciaal ontwikkeld voor zeer droog en breekbaar haar. Het haar wordt soepel en geeft glans door de avocado-olie, jojobaolie en lecthine. Het haar wordt verzorgt door aminozuren en proteïnen versterken en geven kracht aan het haar.

De shampoo is voor een milde reiniging en een zijdezachte verzorging. Het maakt het haar handelbaar, glanzend en soepel.

Toepassing;

Op nat haar aanbrengen, inmasseren en goed uitspoelen.


Voor: € 14.95

meer info
J Beverly Hills Platinum Nourish Reconditioner J Beverly Hills Platinum Nourish Reconditioner

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 49.95

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved