EN
NL

Vlechtjes zetten voor Afrika Museum 2017

African Hair is dit jaar aanwezig geweest bij Afrika Museum 2017 in Berg en Dal, vlak bij Nijmegen. De prachtige omgeving leent zich uitstekend voor een tentoonstelling hoe de Afrikaanse cultuur groeit en bloeit in Nederland. En de maand juni leverde prachtig weer op - heerlijk om een dagje je te wanen in Afrika.

African Hair is dit jaar uitgenodigd om bij iedereen die wilde een vlechtje te zetten. Vele volwassenen, tieners en kinderen hadden dit bij voorbaat al op hun wish-list gezet en de aandacht was enorm. Vanaf 13.00 uur was de aanloop niet meer te stoppen. Vele kinderen bleven rustig wachten in de rij om een vlechtje te laten zetten. Sommigen wilden meer vlechtjes en sloten meermaals in de rij aan, netjes wachtend op het volgende vlechtje. Vlechtjes werden gezet in alle gewenste kleuren; roze, groen en blauw waren veruit favoriet. 

Het was een geweldig feest. De kinderen vonden het prachtig, en onze kapsters hebben enorm veel plezier gehad bij dit evenement. We steunen het Afrika Museum dan ook van harte en hopen dat we volgend jaar weer van de partij mogen zijn. Hieronder een kleine impressie van onze werkzaamheden.

PS: We hebben alle ouders en personen toestemming gevraagd voor het plaatsen van de foto's. Mocht u er toch problemen mee hebben dat een foto op onze site getoond wordt, stuur dan een mail naar info@africanhair.nl. We zullen de foto dan verwijderen.



Twitter berichten

Affiliate producten

Intense Repair Masker 500 ml Intense Repair Masker 500 ml


Voeding voor droog haar!

Intense Repair Masker maakt het verschil door super intensieve hydratatie en actieve voeding aan het haar te geven.

Maakt droog haar glad en zorgt voor een doelgerichte voeding van de gevoelige delen. Verzorgt en disciplineert de gevoelige lengten en punten.

Resultaat is gemakkelijk te ontwarren, zacht en glanzend haar.

Een soepele, vloeiende en gemakkelijk te stylen haarvezel. De cuticula is gladgemaakt, de lengten en punten zijn verzorgd. Het haar is intensief gevoed op de delen die er het meest behoefte aan hebben
Voor: € 28.95

meer info
Thermasmooth Conditioner 250 ml Thermasmooth Conditioner 250 ml

Thermasmooth CONDITIONER

Een luxueuze crème conditioner die het haar verzacht, de haarvezel glad maakt en voor maximale handelbaarheid van weerbarstig haar zorgt.

Door de céramide in het geavanceerde C3 smoothing Complex behoudt het haar de elasticiteit en wordt het haar beschermt tijdens warmtestyling.
Voor: € 19.00

meer info
L'Oreal Professionnel Deviation Paste 10 stuks L'Oreal Professionnel Deviation Paste 10 stuks

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 97.50

meer info
Kerastase Bain Satin 2 Kerastase Bain Satin 2

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 16.00

meer info
Outplay Outplay

Outplay voor maximum controle.

Outplay texture putty geeft het haar ruige effecten met een matte finish.


Voor: € 17.21

meer info
 © 2025 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved