EN
NL

Vlechtjes zetten voor Afrika Museum 2017

African Hair is dit jaar aanwezig geweest bij Afrika Museum 2017 in Berg en Dal, vlak bij Nijmegen. De prachtige omgeving leent zich uitstekend voor een tentoonstelling hoe de Afrikaanse cultuur groeit en bloeit in Nederland. En de maand juni leverde prachtig weer op - heerlijk om een dagje je te wanen in Afrika.

African Hair is dit jaar uitgenodigd om bij iedereen die wilde een vlechtje te zetten. Vele volwassenen, tieners en kinderen hadden dit bij voorbaat al op hun wish-list gezet en de aandacht was enorm. Vanaf 13.00 uur was de aanloop niet meer te stoppen. Vele kinderen bleven rustig wachten in de rij om een vlechtje te laten zetten. Sommigen wilden meer vlechtjes en sloten meermaals in de rij aan, netjes wachtend op het volgende vlechtje. Vlechtjes werden gezet in alle gewenste kleuren; roze, groen en blauw waren veruit favoriet. 

Het was een geweldig feest. De kinderen vonden het prachtig, en onze kapsters hebben enorm veel plezier gehad bij dit evenement. We steunen het Afrika Museum dan ook van harte en hopen dat we volgend jaar weer van de partij mogen zijn. Hieronder een kleine impressie van onze werkzaamheden.

PS: We hebben alle ouders en personen toestemming gevraagd voor het plaatsen van de foto's. Mocht u er toch problemen mee hebben dat een foto op onze site getoond wordt, stuur dan een mail naar info@africanhair.nl. We zullen de foto dan verwijderen.



Twitter berichten

Affiliate producten

Fudge Hair Shaper New Style Packaging Fudge Hair Shaper New Style Packaging

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 16.00

meer info
Hairgum Road Wax Tiare Hairgum Road Wax Tiare

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 9.00

meer info
Curvaceous Shampoo 3 stuks Curvaceous Shampoo 3 stuks

De shampoo voor krullend haar!!

Curvaceous Shampoo reinigt en verzorgt krullend haar voor optimale veerkrachtigheid!

De Moringa Olie geeft droge krullen een verfrissende boost aan hydratatie voor levendige krullen en glans.

Ideaal in combinatie met de Conditioner en een verzorger naar keuze uit de Curvaceous lijn.


Voor: € 45.00

meer info
L'Oreal Professionnel Shine Curl Masker L'Oreal Professionnel Shine Curl Masker

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 9.00

meer info
Bain Oléo-Relax 1000 ml Bain Oléo-Relax 1000 ml

Omschrijving:
Zachtmakend haarbad.

Haartype:
Voor droog en weerbarstig haar.

Toepassing:
Het haar wassen.
Enkele ogenblikken in laten werken.
Goed emulgeren en uitspoelen.
Indien nodig herhalen.

Resultaat:
Zachtheid, souplesse, controle en
minder weerbarstig haar.

Technologie:
Nutri-Huile en Anti Frizz
Shorea en Palm oliën: voeden het haar en maken het glad.
Cationische derivaten: vergemakkelijken het drogen van het haar en verzorgen het haaroppervlak.
Polymeren: maken het haar glad.
Siliconen derivaten: maakt het haar licht, glad en glanzend.


Voor: € 49.95

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved