EN
NL

Vlechtjes zetten voor Afrika Museum 2017

African Hair is dit jaar aanwezig geweest bij Afrika Museum 2017 in Berg en Dal, vlak bij Nijmegen. De prachtige omgeving leent zich uitstekend voor een tentoonstelling hoe de Afrikaanse cultuur groeit en bloeit in Nederland. En de maand juni leverde prachtig weer op - heerlijk om een dagje je te wanen in Afrika.

African Hair is dit jaar uitgenodigd om bij iedereen die wilde een vlechtje te zetten. Vele volwassenen, tieners en kinderen hadden dit bij voorbaat al op hun wish-list gezet en de aandacht was enorm. Vanaf 13.00 uur was de aanloop niet meer te stoppen. Vele kinderen bleven rustig wachten in de rij om een vlechtje te laten zetten. Sommigen wilden meer vlechtjes en sloten meermaals in de rij aan, netjes wachtend op het volgende vlechtje. Vlechtjes werden gezet in alle gewenste kleuren; roze, groen en blauw waren veruit favoriet. 

Het was een geweldig feest. De kinderen vonden het prachtig, en onze kapsters hebben enorm veel plezier gehad bij dit evenement. We steunen het Afrika Museum dan ook van harte en hopen dat we volgend jaar weer van de partij mogen zijn. Hieronder een kleine impressie van onze werkzaamheden.

PS: We hebben alle ouders en personen toestemming gevraagd voor het plaatsen van de foto's. Mocht u er toch problemen mee hebben dat een foto op onze site getoond wordt, stuur dan een mail naar info@africanhair.nl. We zullen de foto dan verwijderen.



Twitter berichten

Affiliate producten

ID Hair Repair Charger Mask ID Hair Repair Charger Mask

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 14.95

meer info
REF Moisture Treatment Mask 552 250 ml REF Moisture Treatment Mask 552 250 ml



De REF Moisture Treatment Mask is een intensief hydraterend masker speciaal voor droog en breekbaar haar met kokosnoot, berkenblad, rode bessen en olie van macademia zaden. Het doordringt de haarschacht met een dieptewerkende herstellende hydratatie. Het mask maakt het haar zachter, glanzender en beter handelbaar.

Dit masker past perfect bij de REF Moisture Shampoo en Conditioner.
Voor: € 19.90

meer info
Constructor Wax Hold Constructor Wax Hold

Constructor Wax Hold extreme holdfactor.
Makkelijk aan te brengen.
Langdurige en stevige fixatie gedurende de dag.

Voor: € 14.95

meer info
Curvaceous Conditioner Curvaceous Conditioner

DE Conditioner voor gekruld haar!!

De Curvaceous Conditioner is een gewichtloze en romige formule die zorgt voor een intensieve hydratatie.

De Suikerkristallen in de conditioner trekken vocht aan voor hydratatie en reactiveert het krulpatroon.

Ideaal in combinatie met de Curvaceous Shampoo en een Curvaceous Verzorgend product naar keuze.

Toepassing;

Na de Curvaceous Shampoo aanbrengen en door het haar verspreiden. Uitspoelen. Of in het haar laten zitten voor extra controle en handelbaarheid.

TIP:
Ook te gebruiken als leave in conditioner ter vervanging van de "oude " Fresh Curl Refiner!!


Voor: € 20.50

meer info
Rich Clean 250ml Rich Clean 250ml

Sassoon Rich Clean is een shampoo voor droog, beschadigd haar. Een hydraterend succesnummer dat je haar sterker en levendiger maakt. Geeft een milde reiniging. Bevat Cashmeratex formule Micro Kinetics. Voor glans en een elegante lift en veerkracht.

Voor wie is dit product?
Luxuriant clean is een ideale shampoo voor klanten met haar dat voeding en extra verzorging nodig heeft. Het is ideaal voor chemisch behandeld haar of haar dat dagelijks zwaar wordt belast.

Gebruiksaanwijzing.
Gelijkmatig over nat haar aanbrengen. Neem een voor de haarlengte voldoende hoeveelheid shampoo in je handpalm. Wrijf de shampoo soepel en masseer dit in het natte haar en over de hoofdhuid zodat een rijk schuim ontstaat. Zorgvuldig uitspoelen. Herhalen indien gewenst.


Voor: € 16.95

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved