EN
NL

Vlechtjes zetten voor Afrika Museum 2017

African Hair is dit jaar aanwezig geweest bij Afrika Museum 2017 in Berg en Dal, vlak bij Nijmegen. De prachtige omgeving leent zich uitstekend voor een tentoonstelling hoe de Afrikaanse cultuur groeit en bloeit in Nederland. En de maand juni leverde prachtig weer op - heerlijk om een dagje je te wanen in Afrika.

African Hair is dit jaar uitgenodigd om bij iedereen die wilde een vlechtje te zetten. Vele volwassenen, tieners en kinderen hadden dit bij voorbaat al op hun wish-list gezet en de aandacht was enorm. Vanaf 13.00 uur was de aanloop niet meer te stoppen. Vele kinderen bleven rustig wachten in de rij om een vlechtje te laten zetten. Sommigen wilden meer vlechtjes en sloten meermaals in de rij aan, netjes wachtend op het volgende vlechtje. Vlechtjes werden gezet in alle gewenste kleuren; roze, groen en blauw waren veruit favoriet. 

Het was een geweldig feest. De kinderen vonden het prachtig, en onze kapsters hebben enorm veel plezier gehad bij dit evenement. We steunen het Afrika Museum dan ook van harte en hopen dat we volgend jaar weer van de partij mogen zijn. Hieronder een kleine impressie van onze werkzaamheden.

PS: We hebben alle ouders en personen toestemming gevraagd voor het plaatsen van de foto's. Mocht u er toch problemen mee hebben dat een foto op onze site getoond wordt, stuur dan een mail naar info@africanhair.nl. We zullen de foto dan verwijderen.



Twitter berichten

Affiliate producten

L'Anza Nourishing Conditioner L'Anza Nourishing Conditioner

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 15.00

meer info
Lait Vital 1000 ml Lait Vital 1000 ml

Omschrijving:
Luchtige, voedende verzorger voor normaal tot lichtdroog haar.
Maakt het haar luchtig, glanzend en zijdezacht

Haartype:
Voor normaal tot lichtdroog haar.

De formule is gebaseerd op een derivaat van proteïnen en een actief cationisch bestanddeel,
dat zich hecht op de gevoeligste delen van uw haar zonder dat het verzwaard. .

Resultaat:
Uw haar krijgt lucht, vitaliteit, soepelheid en glans

Toepassing:
Op gewassen handdoekdroog haar aanbrengen.
Inwerktijd van 2-3 minuten hanteren.

Technologie:
Dosage Gluco-Active Technologie:
Glucose: Optimale voeding voor de hoofdhuid en haarwortel.
Proteinen: Voeding en souplesse in de lengten.
Lipiden: Creeert een beschermend filmlaagje om het haar en voorkomt verdere uitdroging.


Voor: € 67.00

meer info
Redken Rough Clay 20 Redken Rough Clay 20

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 19.00

meer info
High Sheen Pomade Rood 113 gr. 6 stuks High Sheen Pomade Rood 113 gr. 6 stuks

Reuzel Pomades zijn de "must Have "styling producten van dit moment.

Reuzel pomade 'HIGH SHEEN ROOD' is een veelzijdig product op waterbasis waarmee je de kracht van glans en de mate van glans kan controleren.

Gebruik: 
Pak een ruime hoeveelheid High Shine pomade tussen de palmen van je handen tot het verzacht. Vervolgens aanbrengen door het haar van begin (aanzet) tot aan de punt. Reuzel pomade is het sterkst wanneer je het aanbrengt op droog haar. Voor een zware fit het haar eerst fohnen voordat je Reuzel aanbrengt.  Voor een lichtere fit gewoon Reuzel aanbrengen op handdoek droog haar. 

Hoe stijl je je haar.
Stijl je haar met een kam, borstel of met de hand in de gewenste vorm. Voeg meer pomade of meer water toe als het nodig is om de stijl te perfectioneren.  Reuzel pomade wordt niet droog of hard in je haar. Hierdoor kun je je haar gedurende de hele dag restylen zonder de controle te verliezen of aan 'shine'in te leveren. 

Resultaat:
De perfecte old school barber look die blijft zitten zoals jij dat wilt


Voor: € 83.70

meer info
Platinum Nourish Reconditioner Platinum Nourish Reconditioner

J Beverly Hills Platinum Nourish Reconditioner versterkt en voedt het haar vanaf de haarwortel tot punt en zorgt bovendien voor een duurzaam kleurbehoud.

Bevat ingrediënten zoals mandarijn, limoenbloesem en een combinatie van 25 botanische en essentiële oliën.

Maakt het haar makkelijk doorkambaar, verbetert de elasticiteit en zorgt voor een betere controle.
 
Gebruik:
Verdeel een kleine hoeveelheid product in de handen en verdeel het product in de lengten en punten.
Laat het product 3-5 minuten inwerken.
Vervolgens grondig uitspoelen.

 

Voor: € 36.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved