EN
NL

Vlechtjes zetten voor Afrika Museum 2017

African Hair is dit jaar aanwezig geweest bij Afrika Museum 2017 in Berg en Dal, vlak bij Nijmegen. De prachtige omgeving leent zich uitstekend voor een tentoonstelling hoe de Afrikaanse cultuur groeit en bloeit in Nederland. En de maand juni leverde prachtig weer op - heerlijk om een dagje je te wanen in Afrika.

African Hair is dit jaar uitgenodigd om bij iedereen die wilde een vlechtje te zetten. Vele volwassenen, tieners en kinderen hadden dit bij voorbaat al op hun wish-list gezet en de aandacht was enorm. Vanaf 13.00 uur was de aanloop niet meer te stoppen. Vele kinderen bleven rustig wachten in de rij om een vlechtje te laten zetten. Sommigen wilden meer vlechtjes en sloten meermaals in de rij aan, netjes wachtend op het volgende vlechtje. Vlechtjes werden gezet in alle gewenste kleuren; roze, groen en blauw waren veruit favoriet. 

Het was een geweldig feest. De kinderen vonden het prachtig, en onze kapsters hebben enorm veel plezier gehad bij dit evenement. We steunen het Afrika Museum dan ook van harte en hopen dat we volgend jaar weer van de partij mogen zijn. Hieronder een kleine impressie van onze werkzaamheden.

PS: We hebben alle ouders en personen toestemming gevraagd voor het plaatsen van de foto's. Mocht u er toch problemen mee hebben dat een foto op onze site getoond wordt, stuur dan een mail naar info@africanhair.nl. We zullen de foto dan verwijderen.



Twitter berichten

Affiliate producten

Hydre Treatment Hydre Treatment

Intensief hydraterende treatment voor droog en chemisch behandeld haar.

Lest de dorst van droog, frizzy haar. Voedt het voor een zijdezachte body en veerkracht. Is bovedien veilig voor gekleurd haar.

Toepassing;

Aanbrengen op goed uitgespoeld, gewassen haar. Gedurende 3 tot 5 minuten laten inwerken. Zorgvuldig uitspoelen. Elke week 1 a 2 maal gebruiken.

Voor maximale hydratatie secties haar verdelen en in folie wikkelen nadat het product op het haar is toegepast. Elke sectie 3-4 keer verwarmen met een steiltang. Laten afkoelen en uitspoelen.

A hydration boost for healthy hair.


Voor: € 23.20

meer info
Moroccanoil Hydrating Shampoo Moroccanoil Hydrating Shampoo

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 24.90

meer info
JoiLotion JoiLotion

Beheerst lastig handelbaar haar en geeft extra glans. Beschermt tegen stress door dagelijkse omgevingsinvloeden met UV-beschermers.


Voor: € 16.00

meer info
Hydra Rescue Treatment 750 ml Hydra Rescue Treatment 750 ml


Revlon interactive herstel voor zeer beschadigd haar.

Fijne, lichte niet vette emulsie voor porreus of gespleten haar. Herstelt het haar en maakt ze glad en stevig.

3 tot 5 minuten laten inwerken en dan uitspoelen.
Voor: € 61.20

meer info
Fudge Hair Shaper 6 stuks Fudge Hair Shaper 6 stuks

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 70.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved