EN
NL

Vlechtjes zetten voor Afrika Museum 2017

African Hair is dit jaar aanwezig geweest bij Afrika Museum 2017 in Berg en Dal, vlak bij Nijmegen. De prachtige omgeving leent zich uitstekend voor een tentoonstelling hoe de Afrikaanse cultuur groeit en bloeit in Nederland. En de maand juni leverde prachtig weer op - heerlijk om een dagje je te wanen in Afrika.

African Hair is dit jaar uitgenodigd om bij iedereen die wilde een vlechtje te zetten. Vele volwassenen, tieners en kinderen hadden dit bij voorbaat al op hun wish-list gezet en de aandacht was enorm. Vanaf 13.00 uur was de aanloop niet meer te stoppen. Vele kinderen bleven rustig wachten in de rij om een vlechtje te laten zetten. Sommigen wilden meer vlechtjes en sloten meermaals in de rij aan, netjes wachtend op het volgende vlechtje. Vlechtjes werden gezet in alle gewenste kleuren; roze, groen en blauw waren veruit favoriet. 

Het was een geweldig feest. De kinderen vonden het prachtig, en onze kapsters hebben enorm veel plezier gehad bij dit evenement. We steunen het Afrika Museum dan ook van harte en hopen dat we volgend jaar weer van de partij mogen zijn. Hieronder een kleine impressie van onze werkzaamheden.

PS: We hebben alle ouders en personen toestemming gevraagd voor het plaatsen van de foto's. Mocht u er toch problemen mee hebben dat een foto op onze site getoond wordt, stuur dan een mail naar info@africanhair.nl. We zullen de foto dan verwijderen.



Twitter berichten

Affiliate producten

LS&B Grooming Volumatte Volumising Powder LS&B Grooming Volumatte Volumising Powder

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 16.00

meer info
Volumatte Volumising Powder 12 ml Volumatte Volumising Powder 12 ml

Volumatte Volumising Powder.

Volumegevend en verdikkingspoeder.

Geavanceerd styling poeder dat direct volume en vering aan fijn, dunner wordend en futloos haar geeft.

Een ultralift en een super matte finish. Toegevoegde proteine dringen diep door in het haar en geven volume en kracht!

LS&B Grooming, Men Only !!



Voor: € 16.95

meer info
Kerastase Masquintense Cheveux Fins Kerastase Masquintense Cheveux Fins

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 31.00

meer info
D:fi 6 stuks D:fi 6 stuks

D:fi is een modelleercreme voor alle haarlengten.

D:fi geeft een medium glans en medium stevigheid.

Het is extreem makkelijk in gebruik en geschikt voor mannen en vrouwen.

Door de textuur is D:fi gedurende de gehele dag modelleerbaar.

Cactus extract zorgt voor de elasticiteit en zachtheid van het haar.

Lonolin zorgt voor een langdurig styling effect en houdbaarheid.

LET OP; verpakking is gewijzijgd in zwart / blauw, maar de inhoud is gelijk gebleven.


Voor: € 77.50

meer info
Uppercut DeLuxe Monster Hold 70 gr. Uppercut DeLuxe Monster Hold 70 gr.

Monsterlijke Hold voor een vredige prijs. 

Voor degene die graag ultiem willen stijlen en creeeren. Kies dan voor deze Monster Hold pomade.

Extra krachtig, monsterlijke hold, zweet bestendig en zeer geschikt voor alle stijlen. 

Toepassing: Pak een kleine hoeveelheid pomade tussen de palmen van je handen tot het verzacht. Vervolgens aanbrengen op droog haar van het begin van het haar (aanzet) tot aan de punt. 

Resultaat: Maak de perfecte old school barber look die blijft zitten zoals jij dat wilt. 


Voor: € 17.95

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved