EN
NL

Vlechtjes zetten voor Afrika Museum 2017

African Hair is dit jaar aanwezig geweest bij Afrika Museum 2017 in Berg en Dal, vlak bij Nijmegen. De prachtige omgeving leent zich uitstekend voor een tentoonstelling hoe de Afrikaanse cultuur groeit en bloeit in Nederland. En de maand juni leverde prachtig weer op - heerlijk om een dagje je te wanen in Afrika.

African Hair is dit jaar uitgenodigd om bij iedereen die wilde een vlechtje te zetten. Vele volwassenen, tieners en kinderen hadden dit bij voorbaat al op hun wish-list gezet en de aandacht was enorm. Vanaf 13.00 uur was de aanloop niet meer te stoppen. Vele kinderen bleven rustig wachten in de rij om een vlechtje te laten zetten. Sommigen wilden meer vlechtjes en sloten meermaals in de rij aan, netjes wachtend op het volgende vlechtje. Vlechtjes werden gezet in alle gewenste kleuren; roze, groen en blauw waren veruit favoriet. 

Het was een geweldig feest. De kinderen vonden het prachtig, en onze kapsters hebben enorm veel plezier gehad bij dit evenement. We steunen het Afrika Museum dan ook van harte en hopen dat we volgend jaar weer van de partij mogen zijn. Hieronder een kleine impressie van onze werkzaamheden.

PS: We hebben alle ouders en personen toestemming gevraagd voor het plaatsen van de foto's. Mocht u er toch problemen mee hebben dat een foto op onze site getoond wordt, stuur dan een mail naar info@africanhair.nl. We zullen de foto dan verwijderen.



Twitter berichten

Affiliate producten

Kerastase Nectar Thermique Kerastase Nectar Thermique

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 19.00

meer info
D;fi Extreme Hold Styling Cream 150 gram D;fi Extreme Hold Styling Cream 150 gram

Styling Cream voor een extreme fixatie. 

Gebruik: 
Wrijf een kleine hoeveelheid in de handen en verdeel deze gelijkmatig door licht vochtig of droog haar.


Voor: € 27.00

meer info
D:fi 3 stuks D:fi 3 stuks

D:fi is een modelleercreme voor alle haarlengten.

D:fi geeft een medium glans en medium stevigheid.

Het is extreem makkelijk in gebruik en geschikt voor mannen en vrouwen.

Door de textuur is D:fi gedurende de gehele dag modelleerbaar.

Cactus extract zorgt voor de elasticiteit en zachtheid van het haar.

Lonolin zorgt voor een langdurig styling effect en houdbaarheid.

LET OP; verpakking is gewijzijgd in zwart / blauw, maar de inhoud is gelijk gebleven.




Voor: € 42.95

meer info
Noni Fruit Detangler 250 ml Noni Fruit Detangler 250 ml

Healing Moisture voor zeer droog haar.

Haarherstellende, diep penetrerende vochtinbrenger voor langdurige zachtheid en glans zonder uit te spoelen!

Diep doordringende, hydraterende bestanddelen en Polynesische botanische extracten voor herstel van vochtgehalte, zachtheid en glans van het haar.

Uniek product voor het ontwarren van zeer droog haar.

Herstel is de basis voor prachtig haar!


Voor: € 24.95

meer info
Redken Smooth Lock Heat Glide Redken Smooth Lock Heat Glide

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 22.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved