EN
NL

Vlechtjes zetten voor Afrika Museum 2017

African Hair is dit jaar aanwezig geweest bij Afrika Museum 2017 in Berg en Dal, vlak bij Nijmegen. De prachtige omgeving leent zich uitstekend voor een tentoonstelling hoe de Afrikaanse cultuur groeit en bloeit in Nederland. En de maand juni leverde prachtig weer op - heerlijk om een dagje je te wanen in Afrika.

African Hair is dit jaar uitgenodigd om bij iedereen die wilde een vlechtje te zetten. Vele volwassenen, tieners en kinderen hadden dit bij voorbaat al op hun wish-list gezet en de aandacht was enorm. Vanaf 13.00 uur was de aanloop niet meer te stoppen. Vele kinderen bleven rustig wachten in de rij om een vlechtje te laten zetten. Sommigen wilden meer vlechtjes en sloten meermaals in de rij aan, netjes wachtend op het volgende vlechtje. Vlechtjes werden gezet in alle gewenste kleuren; roze, groen en blauw waren veruit favoriet. 

Het was een geweldig feest. De kinderen vonden het prachtig, en onze kapsters hebben enorm veel plezier gehad bij dit evenement. We steunen het Afrika Museum dan ook van harte en hopen dat we volgend jaar weer van de partij mogen zijn. Hieronder een kleine impressie van onze werkzaamheden.

PS: We hebben alle ouders en personen toestemming gevraagd voor het plaatsen van de foto's. Mocht u er toch problemen mee hebben dat een foto op onze site getoond wordt, stuur dan een mail naar info@africanhair.nl. We zullen de foto dan verwijderen.



Twitter berichten

Affiliate producten

Shampoo Shampoo

De enige shampoo die de 10 voordelen biedt die het haar nodig heeft!!

Reinigt diep en zacht
Uitstekende conditioner
Beschermt de haarkleur
Zachtheid en soepelheid
Glans
Versterkt en verstevigt het haar.
Bescherming tegen warmte
Herstelt beschadigd haar
Sulfaatvrij.

Uniq One Shampoo heeft een sterke reinigingskracht, heeft een romige structuur en is verrijkt met keratine.

Sulfaatvrij houdt ook in dat de shampoo niet schuimt zoals een gewone shampoo.

Laat het product ongeveer 1-2 minuten inwerken en spoel het daarna zorgvuldig uit.






Voor: € 12.95

meer info
Redken Move Ability 05 Redken Move Ability 05

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.


Daily Shampoo is vervangen door Power Cleanser Shampoo





Voor: € 22.20

meer info
Elixer Ultime Serum Solide 18 gram Elixer Ultime Serum Solide 18 gram

Solide olie balsem voor de meest gevoelige zones van het haar.

Geschikt voor alle haartypen.

Krachtige werking. Beschermt en herstelt de meest gevoelige zones van het haar. Verrijkt met 15 kostbare olien en hierdoor de meest geconcentreerde Keratsase Elixer.

Geconcentreedre verzorging in handtasformaat.

Breng aan op de gevoelige delen van het haar. Beschadigde punten woden hersteld, frizz wordt verzacht en weerbarstig haar wordt handelbaar.

Aan te brengen op ieder moment van de dag. Gebruik slechts een kleine hoeveelheid van het product en breng niet aan op de aanzet.

Resultaat;

Gerichte verzorging, herstel en bescherming van beschadigde punten, verzachting van frizz en gladmaking van weerbarstig haar.


Voor: € 37.00

meer info
Smooth Cure Conditioner 1 Liter Smooth Cure Conditioner 1 Liter

JOICO Smooth Cure Conditioner is een heerlijke, vochtinbrengende conditioner dat kroes haar tegen gaat. JOICO Smooth Cure Conditioner maakt het haar zacht en glad en gaat 72 uur mee. JOICO Smooth Cure Conditioner beschermt het haar 24 uur lang tegen hoge luchtvochtigheid. JOICO Smooth Cure Conditioner heeft een heerlijke geur en is zeer zuinig in gebruik.

Gebruik:

  • Verdeel JOICO Smooth Cure Conditioner over het natte haar.
  • 3 tot 5 minuten laten inwerken.
  • JOICO Smooth Cure Conditioner grondig uitspoelen.

Voor: € 22.00

meer info
Revlon Hydra Rescue Shampoo Revlon Hydra Rescue Shampoo

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 16.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved