EN
NL

Fullhead weave en Europees haar

Heeft u Europees haar en altijd gedacht dat fullhead weave alleen voor mensen met kroeshaar is? Onze afro-kapper geeft ook als u stijl haar heeft die prachtige, volle bos haar die u altijd al wilde hebben.

Dus wilt u eens een keer wat anders, zoals krullend haar in plaats van stijl haar, lang in plaats van kort, of wat dan ook, neem contact op met onze afro-kapper, want zij helpt u graag verder.

Hieronder een voorbeeld van een fullhead weave bij een van onze Europese klanten.




Twitter berichten

Affiliate producten

Moisture Treatment 125 ml Moisture Treatment 125 ml

De oplossing voor droog of dof haar!

Moisture Treatment is een intensieve, vochtinbrengende kuur voor chemisch behandeld, beschadigd, droog haar.

Resultaat is weer soepel, krachtig en glanzend haar.

Aanbrengen op handdoekdroog haar, 2-3 minuten laten inwerken en grondig uitspoelen!


Voor: € 15.95

meer info
Contour Fiber Cream Contour Fiber Cream

Healing Style Contour Fibre Cream

Contour Fiber Cream van L'Anza is een fiberachtige creme, die definitie aan het haar geeft. Zorgt voor een flexibele styling.

Ook geschikt voor krullend haar of als normale stevigheid bij stijl haar. Bevat veel vezels om het haar gebonden te houden in plukken of krullen,

Termische bescherming tot 260 graden, UVA/UVB/UVC bescherming en een optimaal kleurbehoud. 

Haarherstel voor een snellere, makkelijkere en langer houdbare styling.


Voor: € 18.00

meer info
Shine Crafter Shine Crafter

Sebastian Professional Trilliance is DE nieuwe haarverzorgingslijn voor extra glans.

Shine Crafter is een kneedbare wax die uw haar makkelijk in model brengt.
Shine Crafter geeft een mooie glans door de verwerkte bergkristallen.

Geschikt voor alle haartypes.

Toepassing:
Verdeel de wax in uw handen en breng het aan op handdoek droog haar als basis voor het föhnen. Of gebruik Shine Crafter in droog haar om uw haar in model te brengen.

Flexible texture, workable shine.


Voor: € 13.50

meer info
True Textures Curl Balance Shampoo 1000 ml True Textures Curl Balance Shampoo 1000 ml

MIZANI True Textures Curl Balance Shampoo

True Textures Curl Balance Shampoo is een sulfaat-vrije, hydraterende shampoo die het haar op milde wijze reinigt, ontwart en verzacht.

Zorgt voor veerkrachtig en gezond haar.

Curl Balance shampoo is geschikt voor blackhair, mixed hair, afro of Braziliaan style haar.

Gebruik:  op nat haar een kleine hoeveelheid aanbrengen en goed door masseren en daarna uitspoelen. Herhalen indien gewenst.
Voor: € 45.00

meer info
D;fi Sculpt High Hold Sculpting Cream D;fi Sculpt High Hold Sculpting Cream

Modelleren met sterke fixatie.

Crème met weinig glans

Gebruik:
Druk hard op de substantie, wrijf een kleine hoeveelheid in de handen en verdeel deze gelijkmatig door licht vochtig of droog haar
Voor: € 15.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved