EN
NL

Afbeeldingen van weaves - model "Sel"

weave sel 1
Ons model “Sel” heeft ook een mooie weave over haar hele hoofd laten zetten, waardoor haar haar er prachtig stijl uitziet.

De weaves zijn naadloos in de dunne vlechtjes op haar hoofd genaaid, zodat het resultaat er natuurlijk uitziet. Met dit afrikaanse kapsel ziet u er op uw best uit.


Deze weave heeft als groot voordeel dat het altijd makkelijk zit. Door een weave te laten zetten kunt u gewoon de dingen doen die u leuk vindt, zoals bijvoorbeeld zwemmen.

Ook kunt u met deze weave gewoon douchen. Houdt er dan wel rekening mee dat het wel enige tijd kan duren voor uw haar volledig droog is.
weave sel 2


weave sel 3
Let erop dat onze afro kapper normaal gesproken geen haar in huis heeft, tenzij u dit uitdrukkelijk vermeldt bij het maken van een afspraak. Doorgaans kunt u het beste zelf haar kopen: u kunt dan exact de juiste kleur kiezen en het type haar dat het beste bij u past.





Twitter berichten

Affiliate producten

Funky Styler Funky Styler


Omschrijving:
De Funky Styler van Parucci is sterk genoeg om zelfs het dikste haar in bedwang te houden. Funky Styler geeft een mat effect in het haar en is geweldig voor de nonchalante look. Een superdikke stylingpasta die zorgt voor een rommelig en warrig effect in je haar.


Gebruiksaanwijzing:
Verdeel een kleine hoeveelheid Funky Styler in de handen. Warm wrijven en in het haar aanbrengen. Be Funky!



Voor: € 13.50

meer info
L'Oreal Professionnel Stiff Pommade L'Oreal Professionnel Stiff Pommade

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 14.95

meer info
L'Oreal Professionnel Bubbles Souffle L'Oreal Professionnel Bubbles Souffle

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 12.00

meer info
REF Repair Conditoner SF 551 750 ml REF Repair Conditoner SF 551 750 ml



REF Repair Conditioner SF Free 551 is een conditioner speciaal voor beschadigd haar.
Deze conditioner is verrijkt met plantaardige extracten van de neemboom, rode bosbessen, walnoot, Tamanu en Argan olie. Dit product is sulfraat vrij.

Een intensief herstel voor haar dat beschadigd is door chemische behandeling en hitte styling.

Gebruik:
Verdeel in vochtig haar, laat het enkele minuten inwerken en spoel het dan goed uit. Voor optimaal effect gebruiken na de repair shampoo.
Voor: € 29.90

meer info
Uppercut DeLuxe Monster Hold 70 gr. Uppercut DeLuxe Monster Hold 70 gr.

Monsterlijke Hold voor een vredige prijs. 

Voor degene die graag ultiem willen stijlen en creeeren. Kies dan voor deze Monster Hold pomade.

Extra krachtig, monsterlijke hold, zweet bestendig en zeer geschikt voor alle stijlen. 

Toepassing: Pak een kleine hoeveelheid pomade tussen de palmen van je handen tot het verzacht. Vervolgens aanbrengen op droog haar van het begin van het haar (aanzet) tot aan de punt. 

Resultaat: Maak de perfecte old school barber look die blijft zitten zoals jij dat wilt. 


Voor: € 17.95

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved