EN
NL

Afbeeldingen van weaves - model "Sel"

weave sel 1
Ons model “Sel” heeft ook een mooie weave over haar hele hoofd laten zetten, waardoor haar haar er prachtig stijl uitziet.

De weaves zijn naadloos in de dunne vlechtjes op haar hoofd genaaid, zodat het resultaat er natuurlijk uitziet. Met dit afrikaanse kapsel ziet u er op uw best uit.


Deze weave heeft als groot voordeel dat het altijd makkelijk zit. Door een weave te laten zetten kunt u gewoon de dingen doen die u leuk vindt, zoals bijvoorbeeld zwemmen.

Ook kunt u met deze weave gewoon douchen. Houdt er dan wel rekening mee dat het wel enige tijd kan duren voor uw haar volledig droog is.
weave sel 2


weave sel 3
Let erop dat onze afro kapper normaal gesproken geen haar in huis heeft, tenzij u dit uitdrukkelijk vermeldt bij het maken van een afspraak. Doorgaans kunt u het beste zelf haar kopen: u kunt dan exact de juiste kleur kiezen en het type haar dat het beste bij u past.





Twitter berichten

Affiliate producten

REF Repair Conditoner SF 551 750 ml REF Repair Conditoner SF 551 750 ml



REF Repair Conditioner SF Free 551 is een conditioner speciaal voor beschadigd haar.
Deze conditioner is verrijkt met plantaardige extracten van de neemboom, rode bosbessen, walnoot, Tamanu en Argan olie. Dit product is sulfraat vrij.

Een intensief herstel voor haar dat beschadigd is door chemische behandeling en hitte styling.

Gebruik:
Verdeel in vochtig haar, laat het enkele minuten inwerken en spoel het dan goed uit. Voor optimaal effect gebruiken na de repair shampoo.
Voor: € 29.90

meer info
Bain Satin 2 Irisome 1000 ml Bain Satin 2 Irisome 1000 ml

Mildreinigend haarbad voor lichtdroog tot droog ( gevoelig ) haar.

De glucose die deze shampoo bevat zorgt ervoor dat het haar optimaal word gevoed van de hoofdhuid tot de haarwortel. De proteïne in dit haarbad zorgen voor souplesse en in combinatie met de lipiden geeft het een beschermend filmlaagje aan het haar om zo verdere uitdroging te voorkomen. 

Toepassing:
het haarbad op nat haar verdelen, het haar grondig wassen daarna enkele ogenblikken laten inwerken, goed emulgeren en uitspoelen en indien nodig herhalen. 

Resultaat:
het haar is zacht en luchtig en makkelijk doorkambaar. 

Advies:
gebruik na Bain Satin 1 de Lait Vital van Kerastase, deze sluit de haarschubben die open staan na het wassen van je haar, waardoor je haar zal glanzen en zacht zal aanvoelen. 



Voor: € 49.95

meer info
Volume Powder Volume Powder

Every rule was made to be broken. Even gravity

Anti-zwaartekracht volumepoeder met matte finish

Gebruik:
Het poeder gelijkmatig op droog haar strooien.
Voor extra volume het poeder dicht op de hoofdhuid aanbrengen
Voor: € 15.00

meer info
Redken Curvaceous Curl Dive Redken Curvaceous Curl Dive

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 27.50

meer info
Fudge Hair Shaper Varnish x3 Fudge Hair Shaper Varnish x3

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 42.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved