EN
NL

Afbeeldingen van weaves - model "Sel"

weave sel 1
Ons model “Sel” heeft ook een mooie weave over haar hele hoofd laten zetten, waardoor haar haar er prachtig stijl uitziet.

De weaves zijn naadloos in de dunne vlechtjes op haar hoofd genaaid, zodat het resultaat er natuurlijk uitziet. Met dit afrikaanse kapsel ziet u er op uw best uit.


Deze weave heeft als groot voordeel dat het altijd makkelijk zit. Door een weave te laten zetten kunt u gewoon de dingen doen die u leuk vindt, zoals bijvoorbeeld zwemmen.

Ook kunt u met deze weave gewoon douchen. Houdt er dan wel rekening mee dat het wel enige tijd kan duren voor uw haar volledig droog is.
weave sel 2


weave sel 3
Let erop dat onze afro kapper normaal gesproken geen haar in huis heeft, tenzij u dit uitdrukkelijk vermeldt bij het maken van een afspraak. Doorgaans kunt u het beste zelf haar kopen: u kunt dan exact de juiste kleur kiezen en het type haar dat het beste bij u past.





Twitter berichten

Affiliate producten

Soft Silver Soft Silver

Soft Silver

Deze stylingspasta geeft een lichte versteviging, plakt niet en is makkelijk uitwasbaar.
Holdfactor: 2

Bevat geen parabenen.
Voor: € 14.95

meer info
Matte Sponge 05 Matte Sponge 05

Matte Sponge 05

Matte Sponge 05 geeft elke look een stoer effect. Dit stylingproduct met de unieke sponsstructuur zorgt voor definitie en een warrige, stoere finish.

Voor: € 19.30

meer info
Fudge Hair Shaper Fat head x3 Fudge Hair Shaper Fat head x3

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 42.00

meer info
J Beverly Hills Purify Platinum Shampoo J Beverly Hills Purify Platinum Shampoo

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 43.95

meer info
L'Oreal Professionnel Intense Repair Masker L'Oreal Professionnel Intense Repair Masker

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 10.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved