EN
NL

Afbeeldingen van weaves - model "Sel"

weave sel 1
Ons model “Sel” heeft ook een mooie weave over haar hele hoofd laten zetten, waardoor haar haar er prachtig stijl uitziet.

De weaves zijn naadloos in de dunne vlechtjes op haar hoofd genaaid, zodat het resultaat er natuurlijk uitziet. Met dit afrikaanse kapsel ziet u er op uw best uit.


Deze weave heeft als groot voordeel dat het altijd makkelijk zit. Door een weave te laten zetten kunt u gewoon de dingen doen die u leuk vindt, zoals bijvoorbeeld zwemmen.

Ook kunt u met deze weave gewoon douchen. Houdt er dan wel rekening mee dat het wel enige tijd kan duren voor uw haar volledig droog is.
weave sel 2


weave sel 3
Let erop dat onze afro kapper normaal gesproken geen haar in huis heeft, tenzij u dit uitdrukkelijk vermeldt bij het maken van een afspraak. Doorgaans kunt u het beste zelf haar kopen: u kunt dan exact de juiste kleur kiezen en het type haar dat het beste bij u past.





Twitter berichten

Affiliate producten

L'Oreal Professionnel Solar Sublime Creme L'Oreal Professionnel Solar Sublime Creme

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 13.00

meer info
Maskeratine Maskeratine

Het masker voor intense voeding voor gevoelig tot zeer gevoelig weerbarstig / onhandelbaar haar.

Van medium tot dik haar.

Geeft beweging en discipline aan uw haar.

Toepassing;

Op gewassen haar aanbrengen en 3 - 5 minuten laten inwerken en daarna grondig met warm water uitspoelen.


Voor: € 32.75

meer info
American Crew Grooming Cream 3 stuks American Crew American Crew Grooming Cream 3 stuks American Crew

Voor normaal tot vet haar.

Milde reiniging en vitalisatie van het haar en de hoofdhuid.

Voor dagelijks gebruik.
Voor: € 52.50

meer info
Moisture Recovery Conditioner 50 ml Moisture Recovery Conditioner 50 ml

Joico Moisture Recovery Conditioner is ideaal voor droog haar. Deze conditioner geeft droog haar extra verzorging en verbetert de vochtbalans van het haar. Het haar zal dankzij deze conditioner er weer glanzend uitzien. Joico Moisture Recovery Conditioner heeft een heerlijke geur en is zeer zuinig in gebruik.

Gebruik:

  • Gebruik een kleine hoeveelheid Joico Moisture Recovery Conditioner.
  • Verdeel de conditioner over het natte haar.
  • 3 tot 5 minuten laten inwerken.
  • Grondig uitspoelen.

Voor: € 4.95

meer info
Manipulator 6 stuks Manipulator 6 stuks


" The funky gunk that rocks" .

Manipuleer je haar met deze fiberachtige creme die het mogelijk maakt tijdelijk dreads en spikes te maken of een gewoner kapsel met volume en een mat effect.

Manipulator geeft een aparte structuur met een matte finish voor ieder haartype. Het haar blijft beweeglijk.

Een kleine hoeveelheid in schoon en handdoekdroog haar aanbrengen en " let the fun begin"

Voor: € 69.00

meer info
 © 2026 africanhair.nl - Gerealiseerd door Progress in Control IT Solutions CMS - All rights reserved